Hanna Lis

i

Autor: Marek Kudelski/SUPER EXPRESS Hanna Lis

Hanna Lis po rozwodzie! Przerwała milczenie dopiero teraz

2022-07-09 18:29

Hanna Lis i Tomasz Lis byli dziennikarką parą. Ślub wzięli w 2007 roku. Oboje doskonale się dogadywali, jednak kilka lat temu zaczęły krążyć pogłoski o tym, że para się rozstała. Nikt jednak nie znał szczegółów. Gdy teraz Tomasz Lis odszedł z funkcji redaktora naczelnego "Newsweeka" w głośny sposób, media zaczęły się nim interesować. Przy okazji wyszło na jaw, że Lisowie rozwidli się, to Hanna Lis przerwała milczenie.

Tomasz Lis to znany dziennikarz, gwiazdor dziennikarstwa, który od lat jest obecny w mediach. Tomasz Lis swoją karierę zaczynał na początku lat 90., czyli 30 lat temu! Jego pierwszym miejscem pracy była Telewizja Polska. Lis zyskał sławę jako reporter sejmowy oraz korespondent telewizyjny z USA, a następnie przeszedł do TVN. Na tym się nie skończyło, bo Lis przeszedł do Polsatu, z którego po kilku latach powrócił do TVP. Przez 8 lat prowadził program "Tomasz Lis na żywo". Potem dziennikarz postawił na prasę, w 2010 roku został redaktorem naczelnym tygodnika "Wprost", a dwa lata później zaczął pracę w redakcji "Newsweeka" jako redaktor naczelny. Funkcję tę sprawował do maja 2022 roku.

CZYTAJ: Anna Kalczyńska dogryzła Tomaszowi Lisowi po odejściu z "Newsweeka". Serio tak ją nazwał?!

Tomasz Lis odszedł z "Newsweeka"

Tomasz Lis pożegnał się z tygodnikiem "Newsweek". Przestał być redaktorem naczelnym pisma: - Jest czas powitań i czas pożegnań. Serdecznie dziękuję moim koleżankom i kolegom z Newsweeka za dziesięcioletnią wspólną pracę, fascynującą przygodę w niezwykłych czasach. Newsweek jest w doskonałych rękach i ma przed sobą świetną przyszłość. Powodzenia -  napisał wówczas. Od tego czasu media przyglądają się cały czas Tomaszowi Lisowi. Oczywiście jak to też bywa, proszą o komentarz dotyczący Lis jego bliskich, np. Hannę Lis, która w końcu przerwała milczenie na temat swojego małżeństwa. 

Hanna Lis przerywa milczenie na temat rozwodu: W tym roku doprowadzony został do finału rozwód z mojego powództwa

Hanna Lis zabrała głos na instagramie publikując nagłe oświadczenie. - Szanowni dziennikarze: z moim byłym mężem rozstałam się (w zgodzie) wiele lat temu, a w tym roku doprowadzony został do finału rozwód z mojego powództwa. Zatem uprzejmie proszę Was o niekierowanie do mnie więcej pytań dotyczących mojego byłego męża. Spokojnego weekendu - napisała Hanna Lis na instastory.

Hanna Lis o rozwodzie

i

Autor: Screen/Instagram Hanna Lis
Sonda
Czy Tomasz Lis jest dobrym dziennikarzem?
Astrolog mówił, co spotka Kaczyńskiego! "Dewastujący czas..." [Gwiazdozbiór Jaruzelskiej]