Rzucił pracę w policji, teraz ujawnia kulisy brutalnych zbrodni. Kim jest Łukasz Tusiński z Kanału Kryminalnego?

i

Autor: Super Express Rzucił pracę w policji, teraz ujawnia kulisy brutalnych zbrodni. Kim jest Łukasz Tusiński z Kanału Kryminalnego?

"Pokój Zbrodni"

Rzucił pracę w policji, teraz ujawnia kulisy brutalnych zbrodni. Kim jest Łukasz Tusiński z Kanału Kryminalnego?

2023-08-07 19:29

Łukasz Tusiński, twórca podcastu Kanał Kryminalny, był gościem odcinka specjalnego programu "Pokój Zbrodni". W rozmowie z nami ujawnił, dlaczego zdecydował się zrezygnować z pracy w policji i założyć kanał, w którym ujawnia kulisy brutalnych zbrodni. Dlaczego tego typu treści w sieci cieszą się tak dużą popularnością? Odpowiedź poznacie w poniższym materiale wideo.

Pokój zbrodni - wywiad z Łukaszem Tusińskim

Łukasz Tusiński, były policjant, postanowił zrezygnować z pracy w służbach mundurowych i założyć Kanał Kryminalny - jeden z najpopularniejszych podcastów kryminalnych w Polsce. W serwisie Youtube ma ponad 100 tysięcy subskrybentów, a jego głosu słuchają setki tysięcy osób. Kim jest Łukasz Tusiński? Dlaczego zrezygnował z pracy w policji i postanowił wkroczyć w świat internetu? Jak to jest tworzyć podcast kryminalny i co trzeba zrobić, by odnieść sukces? Między innymi na te pytania staramy się odpowiedzieć w najnowszym, specjalnym odcinku programu "Pokój Zbrodni".

Wideo powyżej, posłuchajcie!

Sonda
Czy słuchasz podcastów kryminalnych?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany