Sanatorium miłości. Maria mieszka jak królowa. Na widok tych zdjęć, aż przysiedliśmy z wrażenia

Maria Oleksiewicz to jedna z najbardziej charyzmatycznych uczestniczek 6. edycji "Sanatorium miłości". Seniorka wystąpiła już w "Pytaniu na śniadanie", a grono jej fanów stale się powiększa! Maria z "Sanatorium miłości" dzieli się teraz swoją codziennością w mediach społecznościowych i pokazuje jak mieszka. Zajrzyjcie z nami do środka jej pięknego domu i ogrodu! Takiej posiadłość można tylko pozazdrościć.

Spis treści

  1. Maria z "Sanatorium Miłości" żyje jak królowa!
  2. Tak mieszka Maria z "Sanatorium Miłości 6". Obrazy, meble w stylu ludwikowskim i różowa łazienka

Maria z "Sanatorium Miłości" żyje jak królowa!

Maria Oleksiewicz to szczera i waleczna lwica z 6. edycji "Sanatorium Miłości", która już na samym początku zapowiedziała zaciętą walkę, jeżeli jakiś facet będzie dla niej wart grzechu!

Seniorka z Czarnowa na terenie gminy Konstancin-Jeziorna zrobiła piorunujące wrażenie na widzach. Na co dzień Maria zajmuje się hotelarstwem. Wiadomo, że udziela się także społecznie, a jakiś czas temu została nawet wyróżniona tytułem Kobieca Twarz Mazowsza.

Zobacz: Sanatorium miłości. Zobaczyliśmy, jak mieszka Elżbieta i aż nas zatkało! W tym domu wydarzyła się tragedia - ZDJĘCIA

Maria pochodzi z zamożnej rodziny. Jej rodzice mieli wytwórnię wędlin, a ona sama prowadziła restaurację i hotel w Zakopanem. Maria przez jakiś czas mieszkała w Szwecji i dziś oczekuje na tamtejszą emeryturę. Maria Oleksiewicz ma silny charakter, a w głowie wciąż ma 20 lat! Jak wygląda jej dom?

Tak mieszka Maria z "Sanatorium Miłości 6". Obrazy, meble w stylu ludwikowskim i różowa łazienka

Maria z "Sanatorium Miłości" ma przepiękny dom, którym pochwaliła się nie tylko w programie TVP. Wnętrza jej willi można zobaczyć także na jej profilu w mediach społecznościowych.

Posiadłość gwiazdy "Sanatorium Miłości" robi wrażenie. Z zewnątrz wygląda na mały, parterowy domek, ale w środku – czego tam nie ma! Już od progu gości witają lustra w złotych ramach, dzieła sztuki i antyczne meble.

Salon jest centralnym punktem domu Marii – tam znajduje się stół, krzesła w stylu ludwikowskim i kanapa, idealna do relaksu i spotkań towarzyskich. Znajdziemy tam również mnóstwo osobistych pamiątek, które dodają wnętrzu osobistego uroku i charakteru. Za to w sypialni uwagę przyciąga królewskie łoże w stylu francuskim z pikowanym zagłówkiem i misternie zdobioną ramą.

W naszej galerii ZDJĘĆ zobaczycie, jak wygląda dom Marii z szóstej edycji "Sanatorium Miłości", a jest na czym zawiesić oko! Seniorka na co dzień mieszka i żyje jak królowa.

Sanatorium miłości. Zobaczyliśmy, jak mieszka Elżbieta i aż nas zatkało! W tym domu wydarzyła się tragedia – ZDJĘCIA

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki