Sandra Kubicka i Baron bawią się w DOKTORA na Malediwach! "Jesteś moją córeczką"

2022-01-22 13:56
Sandra Kubicka i Baron bawią się w DOKTORA na Malediwach
Autor: instagram/@sandrakubicka

Alek Baron (39 l.) i Sandra Kubicka (27 l.) spędzają upojne chwile na Malediwach. Ich ostatnią rozrywką była zabawa w doktora. "Jesteś moją córeczką" - mówił Baron na nagraniu, które pojawiło się na Instagramie Kubickiej. Jak jeszcze zakochani spędzają czas?

Co Sandra Kubicka i Alek Baron robią na Malediwach?

Sandra Kubicka i Alek Baron ochoczo relacjonują szczegóły ze swojego wspólnego życia w mediach społecznościowych. Ich związek budzi ogromne emocje, a na wspólnych nagraniach i zdjęciach wydają się być szczęśliwi. W ostatnim czasie Kubicka upodobniła się nawet do Barona

Teraz zakochani wybrali się na egzotyczne wakacje, gdzie cieszą się swoim towarzystwem. Na InstaStory modelki pojawiło się wyjaśnienie, co robią na Malediwach. "Nic", oznajmił Alek Baron z szerokim uśmiechem.

Sandra Kubicka i Baron bawią się w DOKTORA na Malediwach
Autor: instagram/@sandrakubicka

Baron i Kubicka zabawiają się w doktora

Wygląda jednak na to, że poza słodkim lenistwem para wcieliła w życie kilka pomysłów na spędzenie wolnego czasu. Kubicka pochwaliła się między innymi ich zabawą w doktora. 

Na Instagram Stories modelki pojawiło się nagranie pokazujące, jak Baron wsmarowuje w jej głowę świeży sok z aloesu. Gdy Kubicka spytała, co robi, odpowiedział jej: "Jesteś moją córeczką, naprawiam cię. Jestem pan doktor i będę cię naprawiał".

Sandra Kubicka i Baron bawią się w DOKTORA na Malediwach
Autor: instagram/@sandrakubicka

Romantyczna wyprawa to prezent urodzinowy dla Sandry Kubickiej, która 22 stycznia skończyła 27 lat. Para ochoczo relacjonuje wszystkie pozostałe atrakcje, m.in. kolację z rekinami. Podekscytowana modelka postanowiła pokazać także willę, w której się zatrzymali, nie zapominając o pochwaleniu się dużym łóżkiem. 

Co sądzicie o ich zabawach, które tak chętnie pokazują na Instagramie?

Sandra Kubicka i Alek Baron są psimi rodzicami! Przypominamy, jak wyglądają ich "córeczki"

Sonda
Co sądzisz o relacjonowaniu tego typu "zabaw" w mediach społecznościowych?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE