Sandra Kubicka i Baron wzięli ślub! "Happy life, happy wife"

2022-04-26 15:15

Jedna z najbardziej medialnych par polskiego show-biznesu wzięła niedawno "ślub biznesowy". Chodzi oczywiście o Sandrę Kubicką (27 l.) i Alka Barona (39 l.), którzy na fali sukcesów własnych firm postanowili założyć wspólną działalność. Od niedawna można od nich kupić biodegradowalne środki czystości.

Sandra Kubicka od zawsze marzyła o wielkiej miłości na całe życie. Modelka ma za sobą kilka poważnych związków. Partnerem, z którym Kubicka związała się aż na 5 lat, był Cedric Gervais. Pomimo zaręczyn i ustalonej już daty ślubu, para rozstała się. Obecnie Kubicka spotyka się ze starszym o ponad dekadę Alkiem Baronem. Wygląda na to, że celebrytka w końcu odnalazła prawdziwe uczucie, które jak sama określa, jest „najspokojniejszą miłością” w jej życiu. Teraz przyszła pora na poważny krok ku wspólnej przyszłości. Modelka otworzyła wraz z partnerem działalność gospodarczą. Ich wspólny biznes oferuje klientom ekologiczne środki czystości.

Sandra Kubicka i Baron otworzyli wspólną firmę

Modelka Sandra Kubicka ma smykałkę do interesów. Od kilku miesięcy prowadzi swoją autorską markę ze zdrową żywnością, a od niedawna również sklep z bezpiecznymi dla środowiska produktami do sprzątania. Kubicka nie jest w tym sama. Jej wspólnikiem jest Alek Baron, który niedawno otworzył również sklep odzieżowy. Trzeba przyznać, że oboje wiedzą, jak efektywnie wykorzystać popularność i zasięgi w mediach społecznościowych.

Wzięliśmy „ślub biznesowy” 👰🏼‍♀️🤵🏻‍♂️ i otworzyliśmy wspólną firmę @sandraschoices_pl 🤪 Nazwa ma moje imię, bo wiadomo HAPPY WIFE, HAPPY LIFE ale podział obowiązków jest taki sam! 🤪z miłości do środowiska i naszego zdrowia. Marki ekologiczne z całego świata w jednym miejscu 🌍 🍃💚 - napisała Kubicka w opisie ostatniego posta

"Fantastycznie 🔥 jestem pod wrażeniem jak wzajemnie się napędzacie 💪🏼🔥" - napisała jedna z fanek.

W ofercie produktów Sandry Kubickiej i Alka Barona można kupić m.in: koncentrat do mycia, żel do toalet, spray do owoców i warzyw, szczotki i myjki.

Gwiazdy bez maski - Sandra Kubicka
Sonda
Sandra Kubicka i Baron - czy lubisz tę parę?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE