Sandra Kubicka ostro o byłych: "Jak wyrzucam śmieci, nie idę sprawdzać potem, jak się czują”.

2022-02-18 15:14

Sandra Kubicka (27 l.) postanowiła przypomnieć na Instagramie swoją burzliwą, miłosną przeszłość. Odpowiadając na pytanie jednego z fanów, szczerze napisała, co myśli o powrotach do byłych partnerów. Widać, że gwiazda pali za sobą mosty i woli nie wspominać ekschłopaków. Skąd u niej taka postawa?

Sandra Kubicka jest niekwestionowanie jedną z najpiękniejszych polskich modelek. Rozpoznawalność zyskała już w 2015 r., za sprawą licznych współprac modowych oraz odważnych sesji okładkowych w magazynach dla panów, które robiła, mieszkając jeszcze w Miami. Po zakończonym związku z Kaio Alvesem Goncalvesem (42 l.), zdecydowała się powrócić do Polski, a zarazem rozpocząć nowy etap w życiu. Szturmem weszła do polskiego show-biznesu, biorąc udział w 10. edycji "Tańca z gwiazdami".

Gwiazda przeżyła wiele zawodów miłosnych i może dlatego dość sceptycznie ocenia kontakty z byłymi partnerami. Obecnie jest w szczęśliwym związku z Baronem (39 l.) – gitarzystą zespołu „Afromental”. Niestety poprzednie przykre doświadczenia dość poważnie wpłynęły na jej psychikę.

Modelka była wielokrotnie upokarzana przez byłych partnerów

Sandra Kubicka jest w świetnej formie fizycznej, jednak mimo to często krytykowana była z powodu swojej wagi. Co szokujące, bolesne słowa padały wielokrotnie z ust jej byłych partnerów! W ubiegłym roku w rozmowie z „Faktem” wyznała, jak te komentarze wpłynęły na jej psychikę. Modelka bowiem kilka lat temu miała problemy ze zdrowiem, wskutek czego przytyła oraz spotkała się z falą negatywnych ocen.

„Spotykałam się z mężczyznami, którzy mówili mi, że jestem gruba i powinnam iść na siłownię i uznałam, że nie będę się krępować, bo nie mam potężnej nadwagi, tylko przytyło mi się trochę” - wyznała w wywiadzie Kubicka.

Aż trudno uwierzyć, że takich słów używali wobec modelki jej byli partnerzy.

„Słyszałam, że zjadłam koleżanki, że jestem morsem, że nigdy nie zostanę modelką” - dodała.

Obecnie Sandra otwarcie i bez skrępowania pokazuje swoje ciało. Po wielu przykrych sytuacjach, które ją spotkały, w internecie szerzy trend „body positive” i pokazuje, że każde ciało jest piękne.

Ostatnio Sandra Kubicka, odpowiadając na pytanie zadane przed obserwatora na InstaStory, wypowiedziała się na temat odgrzebywania starych uczuć. Na pytanie, czy mogłaby wrócić do expartnera, odpowiedziała:

„Jak wyrzucam śmieci, nie idę sprawdzać potem, jak się czują”.

Jej ostre stanowisko być może jest związane z wcześniejszymi przykrościami, które zafundowali jej byli ukochani... Co o tym myślicie? Dajcie znać w komentarzach.

Sandra Kubicka

i

Autor: Instagram/@sandrakubicka
Sonda
Czy zgadzasz się z poglądem Sandry Kubickiej?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE