SEKSAFERA: Joanna B. i Danuta B. - córka i żona Borysewicza SKAZANE za SUTENERSTWO!

2013-04-15 22:25

Jakiś czas temu głośna seksafera wstrząsnęła polskim show-biznesem. W całą sprawę zamieszane były Joanna B., córka Jana Borysewicza, oraz jego żona, Danuta B. Dziś obie kobiety zostały skazane za sutenerstwo!

Dziś, 15.04.2013, we Wrocławiu odbył się proces w sprawie Joanny B., Danuty B. oraz Karoliny Z. (znanej jako "Kinia"), które zostały oskarżone o nakłanianie "modelek" do prostytucji.

Przypomnijmy, że chodzi o głośną seksaferę, która wstrząsnęła polskim show-biznesem. Joanna B., córka Jana Borysewicza, oraz jej matka Danuta B. współpracowały z Karoliną Z. Wszystkie kobiety prowadziły "agencje modelek" i wysyłały swoje pracownice poza granice naszego kraju. Tam "modelki" uprawiały seks za pieniądze. Ale to nie wszystko. Biznes prężnie rozwijał się także w Polsce, a z usług modelek-prostytutek korzystali ponoć znani politycy, artyści i biznesmeni. Oskarżone przyznały się do winy.

Joanna B. dostała karę 2 lat pozbawienia wolności w zawieszeniu na 3 lata. Musi także oddać 30 tys. złotych, które zarobiła dzięki sutenerstwu. Karolina Z. dostała 3 lata więzienia w zawieszeniu na 3 lata oraz musi  zapłacić 55 tys. złotych. Z kolei Danuta B. otrzymała 1,5 roku więzienia w zawieszeniu na 5 lat i 1000 zł grzywny. Każda z kobiet dostała także zakaz prowadzenia agencji modelek przez najbliższe 5 lat.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE