Kto nie ma szczęścia w miłości...

Singielka Julia Wieniawa zarobiła FORTUNĘ na walentynki! Znamy szczegóły

2023-02-14 15:20

Kto nie ma szczęścia w miłości, ten ma szczęście… w biznesie. Idealnym przykładem wydaje się Julia Wieniawa (24 l.). Młodziutka aktorka, choć jest singielką, zrobiła niezły interes na tegorocznych walentynkach. Gdyby poczuła się tego dnia samotna, zawsze mogła pocieszyć się stanem swojego konta. Poznajcie szczegóły.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki (31 l.) w listopadzie ub.r., po prawie dwóch latach związku, ogłosili rozstanie. Od tego czasu gwiazda była widywana w towarzystwie piłkarza Tymoteusza Puchacza (24 l.), ale wyraźnie znów ciągnie ją do jej eks – kilka razy była bowiem widziana w towarzystwie Nikodema. ZOBACZ: Julia Wieniawa kręci na dwa fronty? Z Rozbickim bywa na salonach, z Puchaczem tuli się pod klubem...

Oficjalnie jednak Julia twierdzi, że jest singielką. A zamiast na związkach, skupia się na pracy. A że ma głowę na karku, wykorzystuje dla zarobku ważne okazje i święta.

Niewiele zarobiła na minione Boże Narodzenie, bo nie wzięła udziału w żadnej kampanii świątecznej, za to odbiła sobie przy okazji walentynek. Polskę obiegły w lutym dwie duże kampanie reklamowe z udziałem Julii – w pierwszej zachęca ona do kupna w prezencie na dzień zakochanych popularnej biżuterii. W drugiej zaś aktorka promuje seksowną bieliznę na zmysłową randkę. Za tę pierwszą reklamę mogła dostać 400 tys. zł, a za drugą nawet 500 tys. zł. Jeśli do tego dodamy płatne wrzuty w mediach społecznościowych, jej zarobek sięgnął nawet miliona złotych.

Julia Wieniawa jest bowiem jedną z najlepiej opłacanych polskich aktorek. Reklamodawców przyciąga nie tylko urodą i gigantycznymi zasięgami na Instagramie – śledzą ją ponad 2 mln osób! Wrażenie robią także pracowitość i determinacja młodej aktorki, która – zamiast odcinać kupony od swojej ogromnej popularności – bierze się do realizacji ambitnych projektów. W zeszłym roku wydała swoją pierwszą płytę i ruszyła w trasę koncertową, a w tym roku zaczęła grać w teatrze.

Zobaczcie seksowne zdjęcia Julii Wieniawy z ostatniej kampanii reklamowej:

Sonda
Lubisz Julię Wieniawę?

Ponad POŁOWA Polek ma problemy w życiu seksualnym.

Skąd się najczęściej biorą? POSŁUCHAJ!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany