Skandal na grobie Pawła Królikowskiego. Afera na Powązkach Wojskowych [WIDEO]

2022-05-10 9:35
Grób Pawła Królikowskiego dwa lata po śmierci
Autor: Marcin Wziontek/Super Express, Artur Hojny/Super Express

Nieznany sprawca zbezcześcił grób Pawła Królikowskiego (+58 l.), który znajduje się w Alei Zasłużonych na Powązkach Wojskowych w Warszawie. Pozostawił na nim skandaliczną kartkę, informującą o "zbrodni smoleńskiej"! Podobne kartki znalazły się także na innych grobach znanych Polaków.

Nagrywając kolejny odcinek programu "Niezapomniani" zostaliśmy poinformowani o skandalicznych kartkach pozostawionych pod zniczami na grobach zasłużonych Polaków. Teksty, w których "informowano" o tym, że katastrofa smoleńska z 10 kwietnia 2010 roku to zbrodnia i zamieszani są w nią m.in. Donald Tusk i Bronisław Komorowski, znajdowały się na grobach Pawła Królikowskiego, Emila Karewicza, Aliny Janowskiej i jej męża Wojciecha Zabłockiego oraz na nagrobku Ireny Szewińskiej. Kartki zostały pozostawione także na grobie doktora Wojciecha Lubińskiego (+40 l.), osobistego lekarza prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego oraz pod pomnikiem smoleńskim na Powązkach Wojskowych.

Zniszczony grób aktora, który grał w "Znachorze". Obok widać ZWŁOKI! [WIDEO]

To co było napisane na tych kartkach bulwersuje! Maciej Gąsiorowski, autor programu "Niezapomniani. Cmentarne historie" przeczytał treść tych insynuacji i wyrzucił je do kosza na śmieci.

Materiał wideo poniżej:

Skandal na grobie Pawła Królikowskiego. Afera na Powązkach Wojskowych. Niezapomniani

W galerii poniżej możecie zobaczyć, co stało się na grobie Pawła Królikowskiego i innych artystów

Sonda
Czy wierzysz, że kiedykolwiek poznany prawdę o katastrofie w Smoleńsku?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE