Skrzynecka we łzach. Aktorka popłakała się, kiedy usłyszała o Królikowskim [GALERIA]

2020-03-05 8:40

Katarzyna Skrzynecka (49 l.) popłakała się na prezentacji oferty programowej Polsatu. Aktorka nie mogła pohamować łez, kiedy Nina Terentiew wspomniała zmarłego 27 lutego Pawła Królikowskiego (†58 l.). Obejrzyjcie zdjęcia.

4 marca odbyła się prezentacja oferty programowej Polsatu. Nina Terentiew postanowiła już na początku imprezy wyjątkowo pożegnać zmarłego 27 lutego Pawła Królikowskiego, który przez kilka lat był jurorem "Twoja twarz brzmi znajomo". - Rozglądam się po sali i brakuje mi mojego kędzierzawego przyjaciela - powiedziała ze sceny dyrektor programowa Polsatu. Następnie wspominała czas, kiedy się poznali, a także opowiadała, jak wyglądały początki ich współpracy. - Poznałam Pawła 30 lat temu. Ja byłam młodą dziennikarką, Paweł był jeszcze młodszym aktorem, który postanowił zrobić najlepszy program dla dzieci "Truskawkowe studio". Od tego czasu zawsze mówił, że dałam mu debiut i mówił do mnie "szefowo". Teraz Paweł jest tam gdzieś i mówi: "szefowo, szykuje się niezły bankiecik"... Pawełku szkoda, że cię z nami nie ma, ale kochamy cię tak samo, zawsze. Po krótkiej przemowie pojawiło się nagranie ze zmontowanymi najlepszymi chwilami Królikowskiego w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". - Będzie nam ciebie brakować, Pawełku - podsumowała Nina. 

Po słowach Niny Terentiew zebrane na sali gwiazdy nie kryły wzruszenia. Całkowicie rozkleiła się Katarzyna Skrzynecka, która była przyjaciółką Królikowskiego. Obejrzyjcie zdjęcia w naszej galerii.

Paweł Królikowski: Takiego go nie znacie...
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany