Paweł Królikowski

i

Autor: TRICOLORS/East News

Paweł Królikowski nie żyje. Kiedy pogrzeb?

2020-02-27 13:16

Tragiczne informacje dla fanów Pawła Królikowskiego (†58 l.). Znany i ceniony aktor przegrał walkę o życie, która była bardzo trudna i wyczerpująca, także dla najbliższych aktora. Jak dowiedział się "Super Express", artysta zmarł w czwartek 27 lutego nad ranem. Na razie nie wiadomo, kiedy odbędą się uroczystości pogrzebowe gwiazdora "Rancza". Królikowski z żoną i dziećmi mieszkał w podwarszawskim Zalesiu Górnym.

Paweł Królikowski nie żyje. Miał 58 lat

Paweł Królikowski nie żyje.  Zmarł po długiej chorobie. Aktor trafił do szpitala tuż przed Bożym Narodzeniem, w piątek 20 grudnia. Przebywał na oddziale neurochirurgicznym, gdzie odwiedzali go bliscy.

Żona pokazała zdjęcie z Królikowskim. Niespodziewane słowa. Tak Ostrowska-Królikowska pożegnała męża

Antek Królikowski pożegnał Tatę. Łzy napływają do oczu

Przyjaciele żegnają Pawła Królikowskiego. Wzruszające wpisy

Ostrowska z rozdartym sercem o Królikowskim. Wspomina jego pięknego SMS-a

Wiadomo, że Paweł Królikowski zmagał się z chorobą neurologiczną. Cztery lata temu wycięto mu tętniaka mózgu, ale jeden zabieg nie wystarczył do zupełnego wyleczenia. W pewnym momencie Królikowski musiał zrezygnować z obowiązków zawodowych, przestał pojawiać się na nagraniach "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

W końcu sam, między słowami, ujawnił, w jakim stanie się wówczas znajdował. - Na początku maja nie przyjechałem do was na spotkanie. Okazało się, że moje zdrowie nie było okej – powiedział we wrześniu podczas ostatniego odcinka programu. – Musiałem więc coś z tym zrobić, spotkałem ludzi w Szpitalu Bródnowskim, w szpitalu koło Zgierza i tam mi uratowali życie, uratowała mi życie moja żona i uratował mi życie mój profesor Ząbek i okazało się, że mogę żyć, że mogę z wami się spotykać.

Jak dowiedział się "Super Express", Paweł Królikowski od grudnia nie opuścił szpitala. - Zmarł w czwartek nad ranem - powiedział nam jego przyjaciel. Informację tę potwierdziliśmy w kilku niezależnych źródłach.

Paweł Królikowski w kwietniu skończyłby 59 lat. Zostawił żonę, także aktorkę, Małgorzatę Ostrowską-Królikowską oraz piątkę dzieci: Antoniego, Julię, Marcelinę, Ksawerego i Jana. Bratem Pawła Królikowskiego jest Rafał, który także zajmuje się aktorstwem.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE