Alessandra Ambrosio pokazala córke

i

Autor: instagram Alessandra Ambrosio pokazala córke

Córka Alessandry Ambrosio

Sławna modelka pokazała córkę! Rośnie nowa gwiazda wybiegów?

2023-03-08 14:20

Alessandra Ambrosio pokazała rodzinne zdjęcie z 14-letnią córką! Anja Louise Ambrosio Mazur już teraz zachwyca urodą. Kto wie, może przyćmi kiedyś sławną mamę na wybiegach? Alessandra Ambrosio to jedna z najsławniejszych modelek świata, niegdyś była gwiazdą pokazów Victoria's Secret.

14-letnia Anja Louise Ambrosio Mazur to córka Alessandry Ambrosio. Będzie gwiazdą wybiegów jak mama?

Czyżby rosła nowa gwiazda wybiegów?! Jedna z najsławniejszych modelek świata pokazała wszystkim swoją 14-letnią córkę. Anja Louise Ambrosio Mazur już teraz zachwyca urodą. 14-latka to córka Alessandry Ambrosio i Jamiego Mazura, fotografa i projektanta. Modelka i Jamie Mazur rozstali się w 2018 roku. Mają także 10-letniego syna. Anja Louise Ambrosio Mazur nie stroni od mediów społecznościowych. Chętnie pokazuje radosne zdjęcia z wakacji, także w towarzystwie sławnej mamy.

Alessandra Ambrosio pokazała rodzinną fotkę. Fani nie kryli zachwytu

Ostatnio to dawny Aniołek Victoria's Secret pochwalił się rodzinną fotką. Na zdjęciu, które zachwyciło fanów na Instagramie, mama i córka są jak dwie krople wody! Obie maja burze brązowych włosów i duże niebieskie oczy. Kto wie, może Anja Louise Ambrosio Mazur będzie gwiazdą wybiegów tak samo, jak na przykład Leni, córka niemieckiej top modelki Heidi Klum? Z tak rewelacyjnymi genami z pewnością ma na to szanse. Na razie jednak jest zwyczajną wesołą nastolatką i jak widać na fotkach z wakacji, od szpilek woli trampki.

Sonda
Twoja ulubiona modelka lat 90-tych to?

Z jakich miast pochodzą gwiazdy?

Pytanie 1 z 11
Gdzie mieszka Marcin Miller?
FIGURA MODELKI/FIGURA TANCERKI - jak ONE to ROBIĄ? | ESKA XD - Fit vlog #31