Sławomir i Kajra przechodzą kryzys?!

i

Autor: AKPA/Kurnikowski

Co się dzieje?

Sławomir i Kajra przechodzą kryzys?! W mediach aż huczy od plotek o rozwodzie

Sławomir (39 l.) i Kajra (38 l.) do tej pory uchodzili za jedno z najbardziej zgranych małżeństw polskiego show-biznesu. Tworzą oni parę nie tylko na płaszczyźnie prywatnej, ale również zawodowej, bo występują razem na scenie. W mediach pojawiły się jednak plotki, że w ich małżeństwie nie dzieje się dobrze… Muzycy zabrali głos!

Sławomir Zapała to piosenkarz, performer, gwiazdor rock-polo oraz aktor. On i jego żona, Kajra, tworzą zgrany duet nie tylko w życiu prywatnym, ale również zawodowym. Małżeństwo występuje razem na scenie. Żonę Sławomira można również zobaczyć w teledyskach do jego piosenek. Para do tej pory uchodziła za zgraną i szczęśliwą. W 2016 roku na świat przyszedł ich syn, Kordian. Ostatnio w mediach pojawiły się plotki dotyczące kryzysu w ich małżeństwie…

W rozmowie z dziennikarzem serwisu Pomponik gwiazdorzy postanowili wypowiedzieć się w tym temacie. Podkreślili, że oboje mają wybuchowe charaktery i w ich małżeństwie często zdarzają się sprzeczki, ale dzięki temu unikają nudy.

Przeczytaj także: Żona Sławomira bez grama makijażu wije się w kwiecistym kostiumie kąpielowym. Można pozazdrościć

Jak nie ma tej nutki pikanterii, tematu niezgody, to nudno by było. Więc dobrze, kiedy zawsze się można o coś posprzeczać. Przynajmniej wiadomo, że chyba nam zależy na sobie. Gdybyśmy się nie sprzeczali, to by znaczyło, że odpuszczamy. Powiedzieliśmy sobie "tak" 11 lat temu, wesele trwało 7 dni, ja nie zamierzam tego z nikim i nigdy powtarzać. Niestety, Sławomir będzie się ze mną męczył do grobowej deski  - powiedziała Kajra.

Słowa żony potwierdził Sławomir. Mężczyzna oznajmił, że lata spędzone z żoną są najpiękniejszymi w jego życiu. 

Z przyjemnością się pomęczę. Ja też nie zamierzam tego powtarzać. [...] To są najpiękniejsze lata, które trwają i bardzo się cieszymy z naszego małżeństwa. Absolutnie idzie w dobrym kierunku - dodał muzyk.

W serwisie Pomponik możemy jednak przeczytać, że Sławomir i Kajra inaczej zachowują się w obecności mediów, a inaczej, gdy są sam na sam. Informator portalu doniósł, że podczas Festiwalu Weselnych Przebojów ewidentnie był między nimi zgrzyt. Według niego unikali się nawzajem, a Kajra była posępna.

Kajra czasem pozwala Sławomirowi na „skok w bok”!
Sonda
Lubisz Sławomira?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE