Marcelina Zawadzka jak Pamela Anderson! [GORRĄCE ZDJĘCIA]

2020-02-24 4:11

Marcelina Zawadzka (31 l.) w końcu wybrała się na zasłużony urlop. Piękna prezenterka „Pytania na śniadanie” regeneruje siły przed kolejnym sezonem telewizyjnym. Gwiazda kusi swoimi powabnymi wdziękami w Miami i na Bahamach. A naprawdę jest na co popatrzeć.

Gdy u nas szaro i buro, seksowna Marcelina właśnie łapie witaminę D, wygrzewając się w słońcu. W czerwonym bikini, podkreślającym wszelkie jej atuty wygląda niczym kultowa w latach 90. Pamela Anderson (53 l.) w „Słonecznym patrolu”. Długie nogi i kobiece kształty z pewnością przyciągną nowe rzesze fanów – tym razem za oceanem. Prezenterka korzysta ze słońca, a kiedy upały zaczynają jej dokuczać, schładza swe gorące ciało w hotelowym basenie.

– Jestem w raju! Bahamy to doskonałe miejsce na odpoczynek i regenerację sił. Dużo się działo od początku roku i chyba pierwszy raz w życiu mam potrzebę „nicnierobienia”, chociaż tu trudno o leniuchowanie. Plaże są tak piękne, że dech zapiera, warunki do nurkowania – wymarzone, no i cudowne, barwne rafy koralowe – napisała Zawadzka pod swoimi boskimi zdjęciami.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE