Zobacz zdjęcia

Ślub Gerarda i Iwony z "Sanatorium miłości". Zamek i zabytkowa limuzyna

2023-08-06 6:56

Iwona Mazurkiewicz i Gerard Makosz powiedzieć sobie "tak' na zamku w Niepołomicach. To szczególne miejsce dla pary - tam zaręczyli się podczas urodzinowej imprezy w 2021 roku. Seniorzy, którzy poznali się w 2. edycji programu "Sanatorium miłości" mieli też tam wesele.

Zdjęcia ze ślubu Gerarda i Iwony pojawiły się na profilach "Sanatorium miłości" i "Pytania na śniadanie". Fotografiami nowożeńców pochwaliła się także Marta Manowska, która gościła na ceremonii. Na weselu bawiła się najbliższa rodzina i przyjaciele - łącznie 70 osób. Wśród gości nie zabrakło kolegów z planu - Steni, Halinki i Wojtka. Świadkami na ślubie były dzieci zakochanych - córka Gerarda i syn Iwony. - Chcemy, żeby to było bardzo ciepłe, rodzinne, przyjacielskie spotkanie - mówiła Iwona Mazurkiewicz. Para młoda na swój ślub przyjechała zabytkowym kabrioletem. 

- Jestem dziś najszczęśliwsza na świecie. Bo Oni są dziś najszczęśliwsi. Najkochańsi Iwona&Gerard - napisała Marta Manowska, prowadząca "Sanatorium miłości".

Menu weselne pełne dziczyzny i znakomity DJ

- Uwielbiamy oboje tańczyć, dlatego kwestia muzyki również była dla nas bardzo ważna - zapewniała Iwona, po czym dodała, ze znaleźli znakomitego DJ. który spełnia całkowicie ich wymagania. Na stołach ma być na bogato - seniorzy wybrali menu, w którym przeważać będą dania z dziczyzny, tradycyjne, polskie. Nie zabraknie klasycznego rosołu, ale z dodatkiem pierożków, a nie makaronu. Smakowicie zapowiada się także kaczka z gruszkami.

Tak mieszkają Gerard i Iwona z "Sanatorium miłości