"Ślub od pierwszego wejrzenia": Aneta pokazała zdjęcie syna! Wdał się w nią czy Roberta?

2022-05-23 18:56
Ślub od pierwszego wejrzenia: Aneta pokazała zdjęcie syna!
Autor: Instagram/@anet.zuchowska

Aneta i Robert to uczestnicy 6. sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia", którzy zdecydowali się kontynuować swoje małżeństwo. Obecnie są nie tylko szczęśliwymi małżonkami, ale również rodzicami. Niedawno na świat przyszedł ich syn, Mieszko. Pod najnowszym zdjęciem dziecka, które Aneta zamieściła na swoim profilu na Instagramie, rozgorzała dyskusja. Do którego z rodziców chłopiec jest podobny bardziej?

W 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dwa z trzech małżeństw zdecydowały się kontynuować swoje relacje, ale ostatecznie przetrwało tylko jedno. Aneta (32 l.) i Robert (32 l.), bo o tej parze mowa, obecnie są nie tylko szczęśliwymi małżonkami, ale również rodzicami! W lutym 2022 roku Aneta urodziła syna, Mieszka. Ostatnio zakochani poinformowali, że nie zamierzają poprzestać na jednym dziecku i planują powiększenie swojej rodziny. Kobiecie zależy, żeby między jej pociechami nie było zbyt dużej różnicy wieku. 

Aneta i Robert są aktywnymi użytkownikami mediów społecznościowych. Para chętnie dzieli się z fanami kadrami ze swojego życia rodzinnego. Ostatnio świeżo upieczona mama opublikowała najnowsze zdjęcie Mieszka. W komentarzach rozpoczęła się dyskusja, do którego z rodziców chłopiec jest podobny. Według części internautów Mieszko jest klonem Roberta:

"Ale chyba do ojca podobny",

"O boże, klon męża",

"Cały tatuś".

Inni zaś twierdzą, Mieszko i Aneta są jak dwie krople wody:

"A ja właśnie widzę całą mamę",

"Skóra zdarta z mamy",

"Oczywiście, że młody to cała mama",

"Jaki klon męża,przecież to czysta mamusia, mała Anetka".

A co Wy sądzicie?

Zobaczcie zdjęcia Anety i Roberta w naszej galerii!

Ewa Wąsikowska VIDEOBLOG: Rozwód Grzegorza i Ani - "Ślub od pierwszego wejrzenia"
Sonda
Lubisz program "Ślub od pierwszego wejrzenia"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE