Aneta Żuchowska i Robert

i

Autor: Aneta Żuchowska/Instagram Aneta Żuchowska i Robert

Szokujące!

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Półroczny syn Anety nurkuje. Fani przerażeni!

2022-07-31 9:05

Aneta Żuchowska (32 l.) i jej mąż Robert (32 l.) zostali parą w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". To był strzał w dziesiątkę, bo tworzą idealną parę. Szybko też doczekali się dziecka. Pół roku temu na świat przyszedł ich synek Mieszko. Teraz celebrytka pokazała, jak maluch szaleje na basenie i ... nurkuje! Fani, po obejrzeniu filmiku, są przerażeni.

Aneta i Robert zostali małżeństwem w 6. edycji show "Ślub od pierwszego wejrzenia". Od razu wpadli sobie w oko i postanowili budować wspólną przyszłość. Szybko też poinformowali, że spodziewają się dziecka. Celebrytka promieniała w ciąży i chwaliła się coraz większym brzuszkiem. Synek przyszedł na świat w lutym tego roku, a Aneta błyskawicznie wróciła do formy sprzed ciąży, czego zazdrościły jej fanki. W końcu jeszcze przed ciążą Żuchowska chwaliła się, że dużo ćwiczy i lubi aktywność sportową. 

Ewa Wąsikowska VIDEOBLOG: Rozwód Grzegorza i Ani - "Ślub od pierwszego wejrzenia"

Synek Anety Żuchowskiej już nurkuje

Aneta i Robert bardzo aktywnie spędzają czas ze swoim maluszkiem. Ostatnio pochwalili się, że chodzą z Mieszkiem na basen. Dumni rodzice pokazali filmik, jak ich półroczny synek pobiera lekcje pływania pod okiem profesjonalnych trenerek. Jednak fanów przeraził moment, w którym chłopczyk zniknął pod wodą...

Fani przerażeni nagraniem Anety

Widok maluszka, który zanurza się w wodzie wywołał przerażenie wśród Internautów. Wielu przyznało, że oni nie zdecydowaliby się na coś takiego, bo dostaliby zawału, że niemowlak może choćby zachłysnąć się wodą:

"Dostałam zawału???"

"dla mnie trochę za mocne, nie dałabym rady ?"

"Bała bym się , że się zachłyśnie ☹️"

"ja swojej córci bym nie dała do nurkowania ??? dla mnie to stres ?"

Aneta zapewnia jednak, że nie ma się czego bać i wszystko dzieje się pod kontrolą:

"Nie ma czego się bać:) na zajęciach Panie przyzwyczajają brzdące od początku do takich rzeczy:)", napisała w komentarzu. 

Sonda
Zabieracie takie maluszki na basen?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany