Śmierć aktora z "Chłopców z ferajny". Ray Liotta osierocił córkę

2022-05-26 19:23
Śmierć aktora z Chłopców z Ferajny. Ray Liotta osierocił córkę
Autor: AKPA

Ray Liotta nie żyje. Informacja o odejściu 67-letniego aktora, znanego z pamiętnej roli Henry'ego Hilla w filmie "Chłopcy z ferajny" obiegła światowe media. Jaka była przyczyna śmierci? Gwiazda filmu Martina Scorcese pozostawiła pogrążonych w żałobie zarówno bliskich, jak i fanów artysty. Pamiętacie jego rolę w kultowym filmie gangsterskim?

Odejście ikony gangsterskiego kina zasmuciło fanów "Chłopców z ferajny". Ray Liotta zmarł w wieku 67 lat

Smutną informację o odejściu aktora znanego z roli w m.in. kultowym filmie "Chłopcy z ferajny" u boku takich gwiazd, jak Robert De Niro czy Joe Pesci, podał serwis Deadline, a także inne, światowe media. Ray Liotta, znany fanom postaci Henry'ego Hilla miał zaledwie 67 lat. Co było przyczyną śmierci znanego aktora?

Według podanych informacji aktor był właśnie w trakcie zdjęć do swojego kolejnego filmu. Czy rola w kręconym w Republice Dominikany filmie "Dangerous Waters" byłaby kolejnym sukcesem w imponującej karierze Ray'a Liotty? Tego już nigdy się nie dowiemy.

Aktor miał jednak odejść spokojnie, we śnie. Nie zostały podane żadne dodatkowe informacje dotyczące stanu zdrowia aktora znanego z roli w słynnym filmie Martina Scorcese z 1990 roku. Ray Liotta osierocił córkę, pogrążoną w bólu po stracie ojca.

Gwiazdor lat 70. zmarł we śnie. Ray Liotta grał gangstera w kultowym filmie Scorcese

Ray'a Liottę znał każdy w latach 70. Aktor miał okazję wielokrotnie pojawić się w najważniejszych filmach kina gangsterskiego tamtej dekady. Nie osiadł jednak na laurach. Praktycznie do ostatniej chwili kontynuował swoją imponującą karierę aktorską. Jego role na zawsze pozostaną jednak z nami!

Poniżej przypominamy tę z "Chłopców z ferajny" w reżyserii Martina Scorcese, która nam najbardziej zapadła w pamięć. Henry Hill był nieobliczalny!

Niedawno opuścił nas również inny, wybitny aktor. Zobacz w naszej galerii poniżej, jak gwiazdy żegnały Jerzego Trelę podczas jego pogrzebu!

Zmieniała facetów co pół roku. Kalina Jędrusik - największa seksbomba PRL | Historia z Koprem
Sonda
Oglądałaś/eś "Chłopców z Ferajny"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE