Zobacz zdjęcia

Smutny widok na grobie Dariusza Gnatowskiego w jego urodziny

2023-05-24 17:50

Dariusz Gnatowski zmarł 20 października 2020 roku w wyniku ostrej niewydolności oddechowej spowodowanej zakażeniem COVID-19. Aktor znany z roli Arnolda Boczka w "Świecie według Kiepskich" od lat zmagał się z cukrzycą. 24 maja Gnatowski obchodziłby 62. urodziny. Odwiedziliśmy grób popularnego aktora i lekko się zasmuciliśmy.

Dariusz Gnatowski (+59 l.) został pochowany w grobie rodzinnym na Cmentarzu Podgórskim w Krakowie. Mogiła gdzie spoczął jest zadbana, widać na niej pozostawione sztuczne i żywe kwiaty oraz znicze od najbliższych w kształcie serca. "Kochany pamiętamy", czy "Jesteś w naszej pamięci", takie można znaleźć napisy na pozostawionych światełkach. Niestety zdjęcia, które zostały wykonane po południu, w dzień rocznicy urodzin, świadczą o tym, że mało kto pamięta o zmarłym aktorze. Na nagrobku dopalał się mały znicz, a reszta była pusta.

Charakterystyką tej krakowskiej nekropolii jest obecność roślin przy grobach zmarłych. Te rosną także przy mogole Dariusza Gnatowskiego. Jedno co jednak kole w oczy, jeśli chodzi o otoczenie pomnika nagrobnego gwiazdora "Kiepskich", to zbyt wysoka trawa, którą z pewnością można byłoby wyplenić. 

Martwi aktorzy zagrali w nowym odcinku serialu "Świat według Kiepskich". Boczek i Paździoch ożywieni!

Tak wygląda grób Dariusza Gnatowskiego, słynnego Boczka. Niezapomniani
Sonda
Co myślicie o tym, że Kotys i Gnatowski zostali ożywieni za pomocą technologii deepfake w serialu "Świat według Kiepskich"?