Rutkowski

i

Autor: AKPA/Kurnikowski Rutkowski

Jesteśmy w szoku!

Spadniecie z krzeseł, gdy poznacie jakie wykształcenie ma Krzysztof Rutkowski. Nic nie wskazywało na to, że zostanie detektywem!

2023-07-25 16:26

Krzysztof Rutkowski to jeden z najpopularniejszych detektywów w naszym kraju. Przez lata brał udział w najbardziej zawiłych śledztwach. Mało jednak kto wie, że jego początki były kompletnie niezwiązane z branżą detektywistyczną. Zobaczcie, jaką szkołę ukończył Krzysztof Rutkowski!

Krzysztof Rutkowski od wielu lat jest związany z branżą detektywistyczną. Ma na swoim koncie udział w najbardziej zawiłych polskich śledztwach jak między innymi: sprawa Madzi z Sosnowca, czy niedawna śmierć Anastazji na greckiej wyspie Kos. Sprawdziliśmy, jakie wykształcenie ma zatem Krzysztof Rutkowski. Jak się okazuje, jego początki nie były kompletnie powiązane z tym, co robi teraz. Będzie w szoku, jak zobaczycie jaką szkołę ukończył!

Jakie wykształcenie ma Krzysztof Rutkowski? Nic wspólnego z tym, co robi teraz

Krzysztof Rutkowski jako młody chłopak zdecydował się, że wybierze się do Technikum Mechanizacji Rolnictwa. W wieku 21 lat ukończył tę szkołę. Jednak nie związał się rolnictwem. Popularny detektyw poszedł w ślady swojego taty, który był milicjantem. Później Rutkowski miał również polityczny epizod, gdzie z ramienia Samoobrony został posłem. W 2008 roku porzucił karierę polityczną.

Zobacz poniższą galerię: Rutkowski szukał zaginionej 11-letniej Jagody z Poronina

Krzysztof Rutkowski jest przekonany, że Iwona Wieczorek nie żyje? „Trzeba szukać ciała”
Sonda
Powierzyłbyś sprawę Krzysztofowi Rutkowskiemu?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany