Edyta Górniak

i

Autor: Tomasz Radzik Edyta Górniak

Diwa pod lupą

Specjalista medycyny estetycznej ocenił twarz Górniak. Co sobie zrobiła?

2022-12-02 16:00

Edyta Górniak to jedna z najpiękniejszych polskich artystek. Wokalistka właśnie skończyła 50 lat. Ale czy wygląda na tyle? I jakie zabiegi medycyny estetycznej mogła stosować? Twarz naszej gwiazdy wziął pod lupę Marcin Janusek, specjalista medycyny estetycznej.

Edyta Górniak to piękna kobieta o oryginalnej urodzie. Jej wygląd jest często komentowany - zwłaszcza, że właśnie skończyła 50 lat i wcale na ten wiek nie wygląda. Gwiazda przyznała się "Super Expressowi", że swój młody wygląd zawdzięcza stosowaniu głodówek. ZOBACZ: Poznaliśmy sekret urody Edyty Górniak. To dlatego wygląda tak młodo! [WIDEO]

O ocenę wyglądu Edyty Górniak postanowiliśmy zapytać specjalistę medycyny estetycznej Marcina Januska z kliniki Derma Instytut. Co sądzi o formie naszej diwy?

- Edyta Górniak wraz ze swoim wiekiem, dojrzewaniem duchowym, w wieku 50 lat dochodzi do dojrzałości wizualnej. Ostatnio mieliśmy okazją oglądać ją na koncercie z okazji 70-lecia TVP, gdzie zachwyciła swoim wyglądem. Pani Edyta, co widać, korzysta z zabiegów medycyny estetycznej, jej skóra jest napięta, co wskazuje na wykonywanie zabiegów mezoterapii igłowej. Z biegiem lat coraz lepiej wygląda jej okolica oka - napięcie dolnej powieki oraz brak tzw. „doliny łez” wpływa na jej wypoczęty i świeży look. Linia żuchwy jest wręcz idealna i bardzo proporcjonalna do rysów twarzy i tzw. V-liftu - mówi Janusek.

Edyta Górniak kilka lat temu przyznała się do powiększenia ust, czego później żałowała. Janusek stwierdza, że dziś usta gwiazdy wyglądają znacznie lepiej.

- Usta nie wyglądają dziś już jak wypełnione, a świeżo i bardzo naturalnie - zauważa specjalista. - Uważam, ze pani Edyta w swoje urodziny pokazała jak powinna wyglądać zadbana 50-tka, gratuluję! Z pewnością 10 lat temu przyznałbym jej więcej lat z racji wyglądu, niż dziś! Jak dla mnie jest to kobieta, na której wyglądzie powinny wzorować się pacjentki klinik medycyny estetycznej - podsumowuje Marcin Janusek.

Zgadzacie się?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają