Justyna Steczkowska

i

Autor: akpa/instagram

Czemu dotąd go ukrywała?

Steczkowska pochwaliła się młodszym synem w dniu jego 18 urodzin. Stanisław to niezły przystojniak!

2023-07-31 14:13

Justyna Steczkowska (50 l.) zamieściła na Instagramie życzenia urodzinowe dla syna. Młodsza pociecha piosenkarki właśnie skończyła 18 lat. Stanisław wyrósł na bardzo przystojnego chłopaka. Obserwatorzy piosenkarki są zachwyceni młodym mężczyzną. Obaj synowie artystki to przystojniacy, jednak starszy - Leon jest bardziej medialny. Stanisława Justyna pokazywała dotąd niezwykle rzadko, więc to gratka dla ciekawskich fanów.

Justyna Steczkowska ma troje dzieci - dwóch synów - Leona i Stanisława oraz córkę Helenę. O najstarszym dziecku piosenkarki media dość często piszą, bo chłopak jest popularnym DJ-em. Może nie poszedł dokładnie w ślady mamy, ale swoją karierę również związał z muzyką. O najmłodszej córce artystki Helence nieco głośniej było wiosną, bo dziewczynka przystępowała w tym roku do pierwszej komunii. Stanisław wydawał się dotąd tajemnicą. Choć piosenkarka niekiedy wspominała o nim w wywiadach, to chłopak rzadko pojawiał się na imprezach czy ściankach. W sieci można było znaleźć dosłownie kilka jego fotografii z eventów, na których towarzyszył mamie.

Justyna Steczkowska opublikowała zdjęcia młodszego syna

Justyna ostatnio otworzyła się na temat przyszłości Stasia. Wyznała, że mimo wielkiego talentu i wielu lat nauki gry na fortepianie, chłopak nie widzi siebie na drodze muzycznej. Piosenkarka ubolewała nad tym, ale uszanowała decyzję syna. W niedzielę, 30 lipca, postanowiła się nim pochwalić. Stanisław skończył 18 lat. Z tej okazji Justyna zamieściła wpis z życzeniami, który okrasiła wieloma fotografiami chłopaka. Trzeba przyznać, że Stanisław zmężniał i wyrósł na bardzo przystojnego faceta. Nic dziwnego, że mama chętnie się nim chwali. "Dziś nasz syn Stanisław kończy 18 lat. Trudno uwierzyć mi w to, że jeszcze niedawno brał udział w sesji do płyty "Puchowe Kołysanki" i wyglądał jak jasnowłosy aniołek. Wszystkiego co najlepsze synku od nas. Zawsze byłeś i będziesz naszym szczęściem, radością i dumą" - napisał artystka.

Fani Justyny zachwyceni: "Mógłby grać jakiegoś księcia"

Fani Justyny zamieścili pod postem mnóstwo komentarzy, zachwycając się urodzą chłopaka i dołączając do życzeń. My również życzymy wszystkiego co najlepsze, wspaniałego dorosłego życia, spełnia marzeń i wielu sukcesów.

Polecamy galerię: Synowie pogodzą Górniak i Steczkowską

Polecamy galerię: Synowie pogodzą Górniak i Steczkowską

Justyna Steczkowska zamiatała podłogę śpiewając piosenkę Santor
Sonda
Który z synów Justyny Steczkowskiej jest przystojniejszy?