Stifler z nową twarzą na premierze filmowej

i

Autor: Paweł Wodzyński/East News & Instagram Stifler z nową twarzą na premierze filmowej

Pojawił się na premierze "Pokusy"

Stifler pokazał się po operacji nosa. Ukrył go za maską. Coś poszło nie tak?

2023-01-26 21:11

Stifler poddał się operacji plastycznej nosa, którą wykonano mu za granicą. Po zabiegu gwiazdor pokazał się na premierze filmu "Pokusa", w którym zagrał scenę erotyczną. A, że operacja wykonywana była stosunkowo niedawno, celebryta częściowo ukrył twarz pod maską. Coś poszło nie tak?

Damian Zduński, znany w sieci pod pseudonimem Stifler, lubi szokować. Gwiazdor znany m.in. z programu "Warsaw Shore" budzi wiele kontrowersji. W styczniu za pomocą mediów społecznościowych pokazał się fanom ze szpitalnego łóżka. Mężczyzna przeszedł operację plastyczną nosa. Nie zdecydował się jednak na zabieg w Polce. Wyjechał więc do Turcji. Zaraz po zabiegu nie wyglądała najlepiej. Damian miał spuchniętą twarz, na której znajdowało się wiele siniaków.

- Pytań o operację nosa dostałem najwięcej. Zrobię o tym osobny Q&A na spokojnie po powrocie do Polski i się trochę zagoi. Wtedy też będę wiedział więcej o całym tym procesie - poinformował zaniepokojonych fanów. - Miałem w planach pozwiedzać trochę Stambuł ale jestem jeszcze osłabiony po operacji i lekarz kazał odpoczywać, żeby nos się szybciej zagoił. Dlatego cały czas jestem w hotelu - dodał.

Kontrowersyjny gwiazdor wrócił do Polski i w czwartek 26 stycznia pojawił się na premierze głośnego filmu "Pokusa" na podstawie powieści Edyty Folwarskiej, w którym zagrał odważną scenę łóżkową. Niestety nie mieliśmy okazji zobaczyć nowego nosa celebryty, bowiem zakrył go pod specjalną maską. Miejmy nadzieję, że operacja się powidła. 

Agnieszka Byrska-Zaczyk i Zdzisław Zaczyk: Chcemy żyć i umrzeć w Skolimowie
Nasi Partnerzy polecają