Tomasz Stockinger

i

Autor: AKPA Tomasz Stockinger

Stockinger rozwiódł się z żoną 14 lat temu. To, co teraz robią razem zaskakuje!

2022-07-09 19:07

Tomasz Stockinger to słynny amant polskiego kina. Gwiazdor "Klanu" może pochwalić się synem Robertem, reporterem "Dzień dobry TVN". Niedawno dziennikarzowi urodziło się drugie dziecko, synek. Stockinger ma także 5-letnią córkę Oliwię, którą ma z żoną, Patrycją Stockinger, prezenterką TVN24. Właśnie tata i znany dziadek robili dla niej coś specjalnego.

Robert Stockinger robił dla swojej córki drewniany domek w ogrodzie na warszawskim Ursynowie. Pomagali mu przy tym jego tata, aktor Tomasz Stockinger i mama, Jolanta Stockinger. Byli małżonkowie rozstali się wiele lat temu i długo nie utrzymywali kontaktu. Pogodzili się jednak na ślub syna, w 2015 roku. Ich rozstanie było bardzo burzliwe. Stockinger wdał się wówczas w romans z aktorką Ewą Kuklińską. Teraz po latach Tomasz i Jolanta spotykają się u syna, by pobyć z wnukami.

Tomasz Stockinger zakochany! Wiemy, kim jest piękna partnerka gwiazdora "Klanu"

- W rodzinie siła… robocza! Wspólnie zbudowaliśmy domek dla córki, a przede wszystkim wnuczki bo Dziadek @tomek_stockinger i Babcia @jolastockinger bardzo zaangażowali się by sprawić dziecku radość. Wspaniały dowód na to, że współpraca po rozwodzie może się układać (jak części domku) i nie ma co się nad tym za długo rozwodzić. Udało się wspaniale! Oliwka urządza się po swojemu i wykańcza wnętrza. Powoli zbiera żelki i gromadzi czekoladki na parapetówkę - napisał Robert Stockinger na Instagramie i opublikował zdjęcia rodziców przy pracy.

Przypomnijmy, że Robert Stockinger był kiedyś w związku z aktorką "Rodziny zastępczej", Aleksandrą Szwed.

Ewa Drzyzga wdała się w romans z gwiazdorem DDTVN! Dopiero teraz wydały się sensacyjne informacje
Nasi Partnerzy polecają