Barbara Krafftówna przed śmiercią trafiła do szpitala

i

Autor: East News, Shutterstock Barbara Krafftówna przed śmiercią trafiła do szpitala

Straszny wypadek i poważna operacja. Prawda o śmierci Barbary Krafftówny

2022-02-07 6:05

Przed śmiercią Barbara Krafftówna (†93 l.) przeżyła prawdziwy koszmar. Gwiazda filmu „Czterej pancerni i pies”, która w piątek, 4 lutego spoczęła na powązkowskiej nekropolii, 30 października 2021 roku trafiła do szpitala. Jak się dowiedział „Super Express”, artystka miała poważny wypadek i przeszła operację. Potem było już tylko gorzej... Poznajcie wstrząsające szczegóły.

„Super Express” poznał prawdziwą przyczynę śmierci Barbary Krafftówny. Do tej pory wiadomo było tylko tyle, że artystka na kilka tygodni przed śmiercią zachorowała na COVID-19 i przebywała w Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie. Jak się okazuje, gwiazda, którą ludzie pokochali za rolę Honoraty w filmie „Czterej pancerni i pies”, koronawirusem zaraziła się po wyjściu ze szpitala. Co się stało, że tam trafiła? Otóż pani Barbara, która sama mieszkała w swoim apartamencie w centrum Warszawy, niefortunnie osunęła się z łóżka i doszło do tragedii.

Basia, upadając, złamała nogę i konieczna była natychmiastowa operacja – mówi nam przyjaciółka artystki.

ZOBACZ: Testament Barbary Krafftówny. Wiemy, kto odziedziczy MILIONY aktorki

Krafftówna miała nogę w gipsie i nie była w stanie samodzielnie się poruszać, dlatego też potrzebowała całodobowej opieki. Kiedy było coraz gorzej, została przewieziona do zaprzyjaźnionego Domu Artystów Weteranów Scen Polskich. Wcześniej często tam przyjeżdżała na wypoczynek i rekonwalescencję. Niedługo potem okazało się, że ma COVID-19.

Basi leżała w swoim pokoju. Początkowo nie czuła się najlepiej, ale ostatecznie udało jej się pokonać koronawirusa. Niestety, przyszły gorsze dni i Basia przestała przyjmować pokarmy. Z dnia na dzień opadała z sił. Po operacji miała mieć rehabilitację, ale niestety nie doczekała. Zasnęła i już się nie obudziła – dodaje nasza rozmówczyni.

Barbara Krafftówna w piątek, 4 lutego została pochowana w Alei Zasłużonych na cmentarzu Wojskowym na Powązkach w Warszawie. Jak przystało na wielką artystkę, została pożegnana z honorami, z asystą wojskową.

ZOBACZ: Małgorzata Opczowska oprowadza nas po nowym mieszkaniu. Gwiazda TVP tonie w złocie i marmurach

Sonda
Oglądałeś/aś filmy z Barbarą Krafftówną?