Superniania pokazała swój nowy dom

i

Autor: Facebook/ Dorota Zawadzka FanPage Superniania pokazała swój nowy dom

Przeprowadzka do nowego domu

Superniania pokazała swój nowy dom. Żeby to osiągnąć mieszkała w namiocie przez 100 dni. Ascetyczne wnętrza Doroty Zawadzkiej

2023-09-03 11:46

Superniania, czyli Dorota Zawadzka pochwaliła się fanom swoim nowym domem. Znana psycholog, żeby to osiągnąć musiała przez 100 dni mieszkać w namiocie. "Kopem do tej decyzji był drogi kredyt frankowy. To nas motywowało, żeby się tego pozbyć, więc wymyśliliśmy sobie mały biały domek" - napisała na Facebooku. Jak wygląda nowy dom superniani? Okazuje się, że na razie nie ma co liczyć na luksusy.

Nowy dom Doroty Zawadzkiej. Jak mieszka superniania?

Dorota Zawadzka znana jest Polakom jako superniania z popularnego lata temu programu TVN. Choć obecnie psycholog rzadko pojawia się w telewizji, to wciąż jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie między innymi dzieli się ze swoimi fanami kadrami z życia. W ostatnich miesiącach Dorota Zawadzka żyła głównie przeprowadzką do swojego nowego domu. Okazuje się, że droga do celu nie była taka prosta, a superniania przez 100 dni musiała mieszkać w namiocie. "Warunki nadal będą polowe, ale stabilny dach nad głową i białe murowane ściany będą miłą odmianą. Szczególnie, że coraz częściej pada i wieje. Bardzo bałam się czy to wszystko się uda, starałam się być optymistką, choć krasnal w głowie często powtarzał, że „nie ma opcji". Przez cały ten czas - jesteśmy tu od 24 maja - dopadł mnie jeden poważny kryzys i kilka pomniejszych. Wszystkie na szczęście szybko odeszły w zapomnienie. Bałam się tej zmiany, tego czasu „pomiędzy", ale dałam radę" - podkreśliła Dorota Zawadzka. Na szczęście w weekend wraz ze swoją rodziną wprowadziła się do nowego, świeżo wyremontowanego domu w województwie łódzkim. 

Wprowadziła się do nowego domu. Wygląda nieco ascetycznie

Superniania nie ukrywa, ze remont kupionego domu i jego wykończenie przerósł jej budżet. Nie sądziła nawet, że to pochłonie aż tyle pieniędzy. W związku z tym postanowiła wprowadzić się z rodziną do niewykończonego jeszcze domku. "Wprowadzamy się mimo, że nie ma jeszcze podłóg a nasz pokój kąpielowy będzie robiony dopiero od środy. Póki co w łazience, tej która docelowo będzie gościnna, ciepłą wodę zapewni nam mała terma przelewowa i nawet mamy lusterko. Zęby będą myte" - napisała. Choć póki co wnętrza prezentują się nieco ascetycznie, to nie ulega wątpliwości, że w przyszłości dom Doroty Zawadzkiej będzie wyglądać przepięknie.

Rozenek-Majdan nie poradziła sobie z prostym zadaniem w "Dzień dobry TVN"

QUIZ. Legendarne teksty matek do dzieci. Sprawdź, czy znasz je wszystkie

Pytanie 1 z 12
Gdy matka pytała: "Na co czekasz?", to retoryczna odpowiedź, której sama udzielała brzmiała: