Marzena Kipiel-Sztuka, Świat według Kiepskich, Polsat

i

Autor: AKPA Marzena Kipiel-Sztuka, "Świat według Kiepskich", Polsat

Koszmarne doniesienia o Halince z "Kiepskich". Marzena Kipiel-Sztuka długo ukrywała prawdę o swoim dramacie

2020-11-16 12:48

Marzena Kipiel-Sztuka (55 l.) to jedna z najpopularniejszych twarzy polskiego show-biznesu. Miliony Polaków zna ją z serialu telewizji Polsat "Świat według Kiepskich" z roli Halinki. Okazuje się, że aktorka bardzo długo ukrywała prawdę o dramacie, jaki rozgrywa się właśnie w jej życiu i wielu może być w szoku, jaki los spotkał jedną z najbardziej kojarzonych osób w kraju.

W serialu "Świat według Kiepskich" to Ferdek jest nierobem na utrzymaniu Halinki, ciężko pracującej i słabo opłacanej pielęgniarki. Okazuje się, że w prawdziwym życiu, choć Marzena Kiepiel-Sztuka również jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy telewizji Polsat, to wcale nie może liczyć na takie wynagrodzenie, jak jej serialowy mąż, w którego wciela się Andrzej Grabowski. Wielu może być w szoku, że prawdziwe życie aktorki, odgrywającej rolę Halinki, jest bardzo dalekie od słowa "luksus". Okazuje się, że Marzena Kipiel-Sztuka jest w tak tragicznej sytuacji, że nie ma za co żyć!

ZOBACZ TEŻ: Wieniawa już nie musi się ukrywać. Pokazała, z kim jest!

Gwiazda serialu telewizji Polsat "Świat według Kiepskich" długo ukrywała prawdę o swojej tragicznej sytuacji. Marzena Kipiel-Sztuka nie ma za co żyć!

Choć Marzena Kiepiel-Sztuka gra w serialu "Świat według Kiepskich" już przeszło 21 lat, to okazuje się, że aktorka od lat nie ma żadnych oszczędności. Jej sytuacja finansowa przez pandemię koronawirusa znacznie się pogorszyła, a druga fala sprawiła, że jej sytuacja jest już po prostu tragiczna. Dopiero teraz gwiazda telewizji Polsat, przyznała w rozmowie z tygodnikiem Twoje Imperium, że nie ma już za co żyć.

- Opłaciłam czynsz, prąd i gaz tylko do końca miesiąca. Kupiłam też więcej karmy niż zwykle dla mojego psa Gienka. Bo wszystko wskazuje na to, że w grudniu nie będę już miała z czego żyć - zwierzyła się Marzena Kipiel-Sztuka. 

ZOBACZ TEŻ: Filip Bobek pokazał swoją żonę! Mamy ich wspólne zdjęcie, ależ ona jest piękna!

Niestety, aktorka serialu "Świat według Kiepskich" przez tę sytuację jest w widocznie coraz gorszej kondycji psychicznej. Martwi się, bo pieniędzy na skromne życie starczy jej tylko do końca listopada. Wznowienie prac nad nagrywaniem kolejnych odcinków serialu telewizji Polsat, planowane jest dopiero na styczeń. Marzena Kipiel-Sztuka bardzo na to liczy, choć obawia się, że sytuacja epidemiologiczna w kraju może uniemożliwić te plany. 

- Strach, bezradność, poczucie osamotnienia to są uczucia, które ostatnio często mi towarzyszą - przyznała załamana aktorka.

Marzena Kipiel-Sztuka przyznała, że od wielu lat nie ma żadnych oszczędności, ale pieniądze nigdy nie były dla niej celem nadrzędnym. Choć obecnie sama jest pozbawiona środków do życia, a jej los od przyszłego miesiąca stoi pod znakiem zapytania, to zadeklarowała, że nie odmówiłaby nawet w tym momencie pomocy osobie potrzebującej. 

- Uważam bowiem, że w dzisiejszych czasach życzliwość, serdeczność i otwarte serce są po prostu niezbędne - powiedziała aktorka.

ZOBACZ TEŻ: Upokorzyli Blankę Lipińską, publicznie dostała szału. Szokujące zdjęcia paparazzi [GALERIA]

Gwiazdy disco polo bez kasy z Funduszu Wsparcia Kultury? "Będzie dobrze" Adama Federa, odc. 154