Paulina Sykut-Jeżyna, Piotr Jeżyna, Róża Jeżyna

i

Autor: Instagram @paulinasykutjezyna

Kiedyś miała jeden warunek

Sykut-Jeżyna opowiedziała o ciążowych planach. Zrobi sobie przerwę od "Tańca z Gwiazdami"?

2022-12-14 10:59

Paulina Sykut-Jeżyna (41 l.) od sześciu lat spełna się w roli mamy uroczej Róży. Wiele osób zastanawia się jednak, czy prezenterka "Tańca z Gwiazdami" nie myśli o powiększeniu rodziny. Właśnie przyszła z odpowiedzią. "Szkoda, że nie jestem trochę młodsza, ale myślę też, że każdy ma swój czas" - stwierdziła podczas wywiadu w podcaście "Tato, no weź!".

Paulina Sykut-Jeżyna nieprzerwanie od kilku lat pojawia się na szklanych ekranach w domach Polaków, współprowadząc "Taniec z Gwiazdami", polsatowskie imprezy plenerowe czy przedstawiając poranne prognozy pogody. Mimo tak wielu aktywności zawodowych, znajduje czas dla rodziny, która jest dla niej najważniejsza. Zwłaszcza kilkuletnia córka, która z pewnością dopytuje rodziców, czy będzie mieć rodzeństwo. Prezenterka nigdy nie zaprzeczała, jakoby planowała drugie dziecko. Teraz po raz kolejny postawiła sprawę jasno.

Sykut-Jeżyna opowiedziała o ciążowych planach. Zrobi sobie przerwę od "Tańca z Gwiazdami"?

Paulina Sykut-Jeżyna była gościem Kamila Balei w podcaście "Tato, no weź!". Prezenterka nie unikała odpowiedzi na niewygodne pytania i pokusiła się nawet o opowiedzenie o ciążowych planach.

- Zastanawialiśmy się nad tym [powiększeniem rodziny - przy. red.]. Tylko tak sobie myślę, że wszystko ze spokojem. Nie będę robić tutaj jakichś deklaracji - bardzo chciałam mieć zawsze dużą rodzinę, tylko też myślę, że każde dziecko zasługuje na dużo uwagi. Szkoda, że nie jestem trochę młodsza, ale myślę też, że każdy ma swój czas w życiu i dla każdego wszystko się inaczej układa i to są sprawy bardzo indywidualne. Niczego też nie żałuję, bo wszystko się pięknie ułożyło i cieszę się, że mam taką pełną świadomość i czas dla mojego dziecka. Absolutnie nie narzekam.

Z kolei cztery lata temu mówiła w rozmowie z "Faktem", że razem z mężem zdecydują się na drugie dziecko, jeśli tylko staną się właścicielami większego apartamentu, w którym byłaby przestrzeń na kolejnego człowieka.

- Mamy plany, aby przeprowadzić się do większego apartamentu lub ewentualnie domu. Już zaczynamy szukać i zobaczymy, jak będzie. Będzie większe mieszkanie, będziemy myśleć o dzieciach - mogliśmy usłyszeć.

Najważniejsze jednak, że Paulina jest szczęśliwą kobietą oraz spełnioną matką i żoną. Jak dodała w rozmowie z Baleją: "niektórzy lubią sprostać oczekiwaniom świata i mieć jedno, drugie, trzecie dziecko". Ona nie zamierza dostosowywać się do potrzeb innych. Sama wie najlepiej, co jest dla niej oraz jej rodziny najlepsze.

Sonda
Rozpieszczasz swoje dzieci?
Nasi Partnerzy polecają