Sylwia Bomba

i

Autor: Sylwia Bomba/Instagram Sylwia Bomba

Celebrytka nie ukrywa swojego szczęścia

Sylwia Bomba pokazała partnera! Jest od niej młodszy

2022-08-15 22:10

Sylwia Bomba (36 l.) ma za sobą nieudany związek z ojcem swojej córki Antosi, który zmarł pod koniec lipca. Jednak już od jakiegoś czasu gwiazda "Gogglebox" spotyka się z nowym partnerem. Teraz odważyła się nawet zamieścić na Instagramie ich wspólne zdjęcie!

Sylwia Bomba ma za sobą trudne doświadczenia. Jakiś czas temu gwiazda "Gogglebox" rozstała się ze swoim wieloletnim partnerem i ojcem córki Tosi (4 l.), Jackiem Ochmanem (+ 51 l.). Celebrytka nie ukrywała, że ich relacje były trudne i musi nauczyć się samodzielnego macierzyństwa. Pod koniec lipca media obiegła informacja, że Ochman nie żyje. Dla Sylwii, mimo sytuacji z przeszłości, z pewnością był to trudny czas. Pojawiła się na pogrzebie, który odbył się w Markach, ale nie zabrała ze sobą córki, co spotkało się ze sporą krytyką. 

Gwiazdor „Gogglebox" pokazuje jak spędza czas w domu

Sylwia Bomba ma młodszego ukochanego

Sylwia po rozstaniu z Jackiem, długo nie mogła ułożyć sobie życia miłosnego. Sama mówiła o nieudanych randkach. W końcu jednak szczęście się do niej uśmiechnęło i poznała nowego partnera. Przyznała to podczas odpowiadania na pytania internautów w mediach społecznościowych.

"Tak, spotykam się z kimś. Co do wieku, to wiek nie ma dla mnie znaczenia, obojętne mi, czy ktoś jest młodszy, czy starszy, jeśli jest porozumienie. Mężczyzna, z którym się spotykam, jest młodszy ode mnie", przyznała jakiś czas temu. 

Sylwia Bomba pokazała partnera

Do tej pory jednak nie chwaliła się nowym ukochanym. Teraz zrobiła wyjątek i do sieci wrzuciła relację, jak spędza wolny dzień. Zabrała Tosię do parku rozrywki, na który troszkę ponarzekała, pokazała jak Tosi je pierwszego w życiu burgera, a na koniec wrzuciła zdjęcie z ukochanym i swoją córeczką! Co prawda, twarz partnera nadal pozostaje niewiadomą, ale Sylwia uchyliła przynajmniej rąbka tajemnicy...

Sylwia Bomba

i

Autor: Sylwia Bomba/Instagram Sylwia Bomba
Sonda
Jesteś ciekawy kim jest nowy ukochany Sylwii Bomby?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE