Tak wyglądał pogrzeb Jacka Ochmana. Sylwia Bomba nawet NIE WESZŁA do kościoła! [ZDJĘCIA]

2022-08-10 14:05

10 sierpnia w środę w kościele św. Izydora w Markach odbył się pogrzeb Jacka Ochmana (†51 l.), byłego działacza PZPN, prezesa klubu piłkarskiego Znicz Pruszków i ekspartnera Sylwii Bomby. Uroczystości pożegnalne rozpoczęły się o godzinie 12:00. Ochmana żegnały jego dzieci z poprzedniego związku, które były oparciem dla matki swojego ojca. Sylwia Bomba zachowywała dystans od rodziny swojego byłego partnera. Zobaczcie zdjęcia i relację z uroczystości.

Jacek Ochman pogrzeb

i

Autor: Paweł Nowak Jacek Ochman pogrzeb

Jacek Ochman zmarł 26 lipca. Zgodnie z doniesieniami Pudelka jego śmierć nastąpiła na skutek zatrucia alkoholowego. Mężczyzna borykał się z nałogiem od kilku lat.

Ekspartner Sylwii Bomby zostawił dla niej swoją żonę i dzieci. Para doczekała się 4-letniej dziś córki Tosi. Pod koniec ubiegłego roku celebrytka poinformowała o rozstaniu z ojcem swojego dziecka.

Pogrzeb Jacka Ochmana. Sylwia Bomba nie weszła do kościoła

W środę (10 sierpnia) tłumy żałobników pożegnały Jacka Ochmana. Wśród nich znalazła się Sylwia Bomba, która zachowywała dystans i nie podeszła do rodziny swojego męża i jego dzieci z poprzedniego małżeństwa. Celebrytka zgodnie z zapowiedziami nie przyprowadziła na pogrzeb ich wspólnej córki. Tosia nie wie jeszcze, że jej tata nie żyje.

Sylwia Bomba nie weszła do kościoła i stała przed nim w trakcie, gdy trwała uroczysta Msza Święta. Tuż przed tym, jak żałobnicy zaczęli wychodzić z kościoła, celebrytka pospiesznie udała się w kierunku czekającego na nią auta i odjechała.

Zobaczcie niżej zdjęcia naszych fotoreporterów.

Pogrzeb Oliwierka, syna Jakuba Rzeźniczaka.