Jacek Ochman pogrzeb

i

Autor: Paweł Nowak Jacek Ochman pogrzeb

Zabrakło jego córki...

Tak wyglądał pogrzeb Jacka Ochmana. Sylwia Bomba nawet NIE WESZŁA do kościoła! [ZDJĘCIA]

2022-08-10 14:05

10 sierpnia w środę w kościele św. Izydora w Markach odbył się pogrzeb Jacka Ochmana (†51 l.), byłego działacza PZPN, prezesa klubu piłkarskiego Znicz Pruszków i ekspartnera Sylwii Bomby. Uroczystości pożegnalne rozpoczęły się o godzinie 12:00. Ochmana żegnały jego dzieci z poprzedniego związku, które były oparciem dla matki swojego ojca. Sylwia Bomba zachowywała dystans od rodziny swojego byłego partnera. Zobaczcie zdjęcia i relację z uroczystości.

Jacek Ochman zmarł 26 lipca. Zgodnie z doniesieniami Pudelka jego śmierć nastąpiła na skutek zatrucia alkoholowego. Mężczyzna borykał się z nałogiem od kilku lat.

Ekspartner Sylwii Bomby zostawił dla niej swoją żonę i dzieci. Para doczekała się 4-letniej dziś córki Tosi. Pod koniec ubiegłego roku celebrytka poinformowała o rozstaniu z ojcem swojego dziecka.

Pogrzeb Jacka Ochmana. Sylwia Bomba nie weszła do kościoła

W środę (10 sierpnia) tłumy żałobników pożegnały Jacka Ochmana. Wśród nich znalazła się Sylwia Bomba, która zachowywała dystans i nie podeszła do rodziny swojego męża i jego dzieci z poprzedniego małżeństwa. Celebrytka zgodnie z zapowiedziami nie przyprowadziła na pogrzeb ich wspólnej córki. Tosia nie wie jeszcze, że jej tata nie żyje.

Sylwia Bomba nie weszła do kościoła i stała przed nim w trakcie, gdy trwała uroczysta Msza Święta. Tuż przed tym, jak żałobnicy zaczęli wychodzić z kościoła, celebrytka pospiesznie udała się w kierunku czekającego na nią auta i odjechała.

Zobaczcie niżej zdjęcia naszych fotoreporterów.

Pogrzeb Oliwierka, syna Jakuba Rzeźniczaka.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE