Sylwia Bomba, Gogglebox

i

Autor: Instagram Sylwia Bomba, Gogglebox

Ale się wściekła! Zapytali Sylwię Bombę o rozstanie z ojcem jej córki! Ostro odpowiedziała!

2021-07-12 11:14

Sylwia Bomba przez wiele lat związana była ze starszym o 14 lat Jackiem. Para doczekała się córeczki Antosi. Niespodziewanie gwiazda "Gogglebox" wydała oświadczenie, w którym poinformowała, że rozstała się z ojcem swojej córki, jednak nie zaspokoiło ono ciekawości fanów. Sylwia Bomba otrzymała setki wiadomości od ciekawskich fanów. Kiedy podczas Q&A kolejny raz zapytali ją o rozstanie z Jackiem, nieźle się wkurzyła! Zobaczcie, co odpowiedziała!

Sylwia Bomba zorganizowała Q&A, podczas którego udzielała odpowiedzi na pytania, które zadawali jej fani. Gwiazda zaskoczyła ostatnio wszystkim oświadczeniem o zakończeniu swojego związku.

- Od kilku miesięcy nie jestem w związku z tatą Antosi - rozpoczęła Sylwia Bomba. - Wszelkie szczegóły tej sytuacji pozostawiam dla siebie. Ze względu na szacunek do przeszłości oraz mojej córeczki nigdy więcej nie zabiorę głosu w tej sprawie. Dziękuję za wszystkie słowa wsparcia - oświadczyła gwiazda "Gogglebox".

Sylwia Bomba wściekła się, gdy spytali ją o rozstanie. Gwiazda "Gogglebox" mocno odpowiedziała!

Nic dziwnego, że kiedy Sylwia Bomba zorganizowała Q&A na Instagramie, wielu ciekawskich fanów zaczęło pytać ją o rozstanie. 

- Jak radzisz sobie z rozstaniem? - zapytała jedna z fanek i dodała: - Sama nad tym myślę, ale szkoda mi dziecka.

Sylwia Bomba nieźle się wkurzyła i mocno odpowiedziała na pytanie internautki. 

- Uwaga, uwaga! Słuchajcie! Tak jak napisałam w swoim oświadczeniu, nigdy więcej nie zabiorę głosu w tej sprawie, dlatego proszę mnie o to nie pytać, a dostałam takich wiadomości z kilkaset. Dziękuję za uwagę – powiedziała w krótkim nagraniu Sylwia Bomba ostatecznie ucinając temat. 

Co myślicie o jej reakcji na pytania wścibskich fanów? Dajcie nam znać w komentarzach!

NIE PRZEGAP: Ludzi aż zatkało na widok Beaty Kozidrak w drapieżnej miniówce! "W tym wieku pewnych rzeczy już NIE WYPADA" [ZDJĘCIA]

Nasi Partnerzy polecają