Beata Kozidrak

i

Autor: AKPA Beata Kozidrak

Ludzi aż zatkało na widok Beaty Kozidrak w drapieżnej miniówce! "W tym wieku pewnych rzeczy już NIE WYPADA" [ZDJĘCIA]

2021-07-12 10:22

Beata Kozidrak była gwiazdą na Polsat SuperHit Festiwal 2021 i zdecydowanie skradła całe show. Najwięcej kontrowersji wywołał jej wygląd i kreacja. Beata Kozidrak zaprezentowała się w czarno-czerwonej miniówce z prześwitującą pelerynką, a w sieci zaszumiało! Sprawdziliśmy, co myślą o tym zwykli ludzie. Jednym z najczęściej pojawiających się komentarzy jest ten, że w pewnym wieku niektórych rzeczy już po prostu nie wypada! Zgadzacie się z tym? Zobaczcie zdjęcia, Beaty Kozidrak w miniówce i komentarze o jej wyglądzie! Dajcie nam też znać, co sami o tym myślicie!

Beata Kozidrak przyćmiła wszystkie gwiazdy na festiwalu w Sopocie. Jej wygląd i występ odbiły się szerokim echem w mediach i w sieci. Głosy internautów były bardzo podzielone, pojawiło się mnóstwo komentarzy dotyczących wieku artystki, internauci pisali, że 61-latce nie wypada występować w aż tak drapieżnych i mocno odsłaniających ciało strojach.

Dziennikarze Pudelka wyszli na ulice Legionowa, by spytać mieszkańców, co uważają o drapieżnej kreacji Beaty Kozidrak. W większości ankietowani reagowali na strój gwiazdy bardzo pozytywnie i nie kryli zachwytów. Twierdzili, że ładne ciało powinno pokazywać się w każdym wieku. Wyjątkiem okazał się 30-kilkuletni mężczyzna, który uważa, że Beata Kozidrak pokazała zbyt dużo ciała.

- No trochę może za dużo. W pewnym wieku to może nie przystoi pewnych rzeczy. No ja trochę jestem zniesmaczony takim strojem, ale może to ja już jestem za stary, żeby oceniać - powiedział ze śmiechem Przemek.

Beata Kozidrak przegięła ze strojem? Internauci nie mają litości

O ile rozmówcy Pudelka okazali się łaskawi dla gwiazdy, to czytelnicy już są o wiele bardziej krytyczni. Ich zdaniem Beata Kozidrak wcale nie wyglądała dobrze. Komentarze są bezlitosne.

- Ładne ciało to ma Steczkowska. Super nogi. Figura. Ale Pani Kozidrak jest nieproporcjonalna i wygląda nieatrakcyjnie w tych scenicznych przebraniach. Jest utalentowana zatem jej wykonanie powinno się obronić w czymś zdecydowanie bardziej eleganckim niż stroje ala Beyonce - czytamy w najpopularniejszych komentarzach.

- Niech ktoś jej powie, że w granicach rozsądku. Wygląda komicznie, a ciało ma bardzo średnie - dodaje kolejna osoba.

- Pod warunkiem, że jest ładne (ciało - przyp. red.), a w tym przypadku nie jest. Chirurgia w pewnym wieku już nie daje rady - pisze internauta. 

A wy co myślicie o stroju gwiazdy? Zobaczcie, jak prezentowała się Beata Kozidrak na zdjęciach niżej. Przegięcie?

NIE PRZEGAP: Ale się wściekła! Zapytali Sylwię Bombę o rozstanie z ojcem jej córki! Ostro odpowiedziała!

NIE PRZEGAP: Nel z "W pustyni i w puszczy" w sukni ślubnej! Karolina Sawka wygląda obłędnie

Nasi Partnerzy polecają