Sylwia Grzeszczak przerwała wywiad przez pytanie o córkę

i

Autor: AKPA Sylwia Grzeszczak przerwała wywiad przez pytanie o córkę

Ludzie są zażenowani reakcją Sylwii Grzeszczak na pytanie o córkę. "Palemka obija pani GWIEŹDZIE"!

2022-05-24 16:05

Sylwia Grzeszczak (33 l.) od zawsze chroniła prywatności swojej rodziny i niechętnie wypowiada się o niej w mediach. Nie oznacza to jednak, że dziennikarze nie zadają jej pytań o to, jak wygląda jej życie poza sceną. Piosenkarka udzielała ostatnio wywiadu, który przerwała przez pytanie o córkę. Mocna reakcja Sylwii wprawiła w zażenowanie internautów, którzy nie widzą niczego niestosownego w pytaniu dziennikarza. "Palemka obija pani gwieździe" - czytamy w komentarzu, który zebrał tysiące polubień.

Sylwia Grzeszczak od 2014 roku jest żoną Marcina Piotrowskiego - muzyka znanego pod pseudonimem "Liber". Para wspólnie wychowuje 6-letnią córeczkę Bognę i stara się chronić prywatności swojej rodziny. Piosenkarka występowała ostatnio na festiwalu w Sopocie, w trakcie którego zdążyła udzielić też kilku wywiadów. Do nietypowej sytuacji doszło w trakcie rozmowy z reporterem Plotka. Dziennikarz zaczął ją od pytania o sprawy zawodowe i plany koncertowe.

- Grałam po dwa koncerty, teraz będę miała trasę, gdzie dwa dziennie będą grane, a nawet trzy. Tak też bywało. Mieliśmy taki moment, że graliśmy przez dwa tygodnie, dzień w dzień. Faktycznie fizycznie jest wyzwanie. (...) Nie będę na to narzekać, bo nie chcę, bo to jest radocha - odpowiedziała mu piosenkarka.

Następnie spytał o to, czy próby przed koncertami, które odbywają się w jej domu, nie przeszkadzają jej córce. To z pozoru niewinne pytanie spowodowało, że Sylwia natychmiast przerwała wywiad.

- Przeszedłeś do prywaty, bardzo zwięźle, także koniec tematu - powiedziała odchodząc.

Reakcja Grzeszczak bardzo zdziwiła fanów, którzy nie kryją, że czują się lekko zażenowani. Wśród najpopularniejszych komentarzy, które zebrały tysiące polubień czytamy:

- Nie widzę nic niestosownego w tym pytaniu, troszkę palemka odbija pani gwieździe ;)

- Ale już w teledysku córeczka tyłem się przydała…

- Czemu oni tak gwiazdorzą? Nie wystarczyło powiedzieć „chciałabym chronić prywatność córki”?

- A za kilka lat będzie pchać ją na afisz... 

Podzielacie te opinie? Piszcie w komentarzach niżej!

Sonda
Czy Sylwia Grzeszczak sprawdza się jako trener "The Voice of Poland"?
Sylwia Grzeszczak o singlu "Dżungla" i nadchodzącej płycie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE