Sylwia Nowak

i

Autor: AKPA

gwiazdy

Sylwia Nowak pochwaliła się pokojem dziecka! „Gotowy dla naszego Lwiątka”

2023-08-08 14:47

Sylwia Nowak (35 l.) już szykuje się na przyjęcie w swojej rodzinie nowego członka! W ostatnim czasie celebrytka pochwaliła się, jak wygląda pokój maluszka. Sylwia zdecydowała się na to, że jej synek będzie dorastał w klimacie… safari.

Sylwie Nowak można kojarzyć z takich produkcji jak „Miłość na bogato”, „Na wspólnej” czy „Pierwsza miłość”. Niedawno wyszła za mąż za swojego partnera Bartłomieja i teraz wspólnie spodziewają się dziecka. O tym, że zostanie mamą, dowiedziała się w mikołajki ubiegłego roku. Jej ciąża przebiega planowo i spokojnie, a sama Sylwia nie ma żadnych przykrych dolegliwości, z którymi mierzą się niektóre ciężarne.

- Czuję się lepiej niż przed i mąż się ze mnie śmieje, że mam energii za dwoje - powiedziała serwisowi gazeta.pl.

Ciąża nie chroni przed rakiem

Przygotowania do porodu trwają

Ciąża Sylwii Nowak jest już na finiszu i celebrytka przygotowuje się intensywnie do rozwiązania. Jak dowiedzieli się dziennikarze z Jarząb Post – nie będzie to poród rodzinny.

- Jestem zmuszona do cesarskiego cięcia ze względu na moją wadę wzroku. Ale na pewno Bartek będzie mnie blisko mnie i będzie mnie wspierał, nawet przez ścianę – wyznała Sylwia.

Na ten moment przygotowany jest także pokój dla dziecka. Aktorka za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych pochwaliła się postępem prac!

- Pokoik gotowy dla naszego Lwiątka. Staś, czekamy na ciebie - napisała pod filmikiem w mediach społecznościowych mama Sylwia.

W pomieszczeniu dominują motywy zwierzęce. Są pluszaki, obrazki zwierzą na ścianach, dywanik w kształcie głowy lwa itp. Pokoik trochę różni się od poprzednich wizualizacji, ale na pewno ma swój urok! Sylwia pochwaliła się także, że maluszek będzie dorastał wraz z trójką małych piesków.

Sonda
Czy praca w ciąży to dobry pomysł?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany