Sylwia Wysocka z policją odbijała dom

i

Autor: papara69 Sylwia Wysocka z policją odbijała dom

Sylwia Wysocka z policją odbijała dom! [ZDJĘCIA]

2021-08-12 5:55

Problemy Sylwii Wysockiej (59 l.) trwają! Gwiazda filmów i seriali, która w kwietniu doznała poważnych urazów ciała, ciągle walczy o powrót do pełnej sprawności. Aktorka nie może spokojnie zająć się swoim zdrowiem, ponieważ jest w ciągłym konflikcie z byłym partnerem. Od trzech miesięcy próbuje odzyskać swoje rzeczy osobiste z jego domu. W końcu w asyście policji i z nakazem rewizji weszła do domu.

W warszawskiej prokuraturze toczy się postępowanie w sprawie domowego wypadku Sylwii Wysockiej. Aktorka, na potrzeby dochodzenia, próbuje od miesięcy odzyskać swoje rzeczy osobiste, m.in. telefon i laptop. Mimo interwencji policji i przeszukania domu artystka nadal ich nie ma. Podobnie jak ubrań i biżuterii czy antycznych mebli.

Były partner miał przejąć jej klucze od domu i wymienić zamki. Prokuratura dla dobra śledztwa nie udziela szczegółowych informacji.

– Potwierdzamy, że w sprawie pani Wysockiej są prowadzone czynności – usłyszeliśmy w prokuraturze.

„Super Express” dowiedział się jednak, że został wydany nakaz przeszukania domu, w którym Sylwia mieszkała przez trzy dekady. Razem z funkcjonariuszami po ponad trzech miesiącach mogła wejść do środka. Niestety, w domu nie było już prawie nic z jej rzeczy. Odzyskała jedynie trochę dokumentów.

Wysocka jest rozczarowana.

– Pobieżne przeszukanie domu, którego właściciel idzie w zaparte, że nie przywłaszczył sobie żadnej rzeczy ekspartnerki, zakończyło się fiaskiem – zdradza nasz rozmówca.

W kwietniu aktorka trafiła na oddział ratunkowy, a później przeniesiono ją na oddział traumatologii ortopedii. Miała złamane kręgi w odcinku piersiowym, złamany kręgosłup w trzech miejscach, złamaną rękę, liczne krwiaki i stłuczenia.

Sonda
Czy lubisz Monikę Richardson?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE