Syn Krzesimira Dębskiego: Kim jest, co osiagnął Radzimir Dębski

2012-04-19 0:50

Twórczość Radzimira Dębskiego, młodego kompozytora, syna Krzesimira Dębskiego i Anny Jurksztowicz, spodobała się tak piosenkarce Beyoncé, że  gwiazda zdecydowała się umieścić jego remix utworu "End of Time" na swojej płycie. Warto jednak przypomnieć, że młody Dębski to także uznany kompozytor, który ma na swoim koncie muzykę do seriali "Ranczo" i "Tancerze".

Radzimir Dębski, pod pseudonimem Jimek, wygrał międzynarodowy konkurs na remiks utworu "End of Time" Beyoncé. Piosenkarka wybrała jego wersję spośród 3 tys. propozycji nadesłanych z całego świata. Beyoncé sama do niego zadzwoniła, by pogratulować sukcesu!

Radzimir Dębski, syn kompozytora Krzesimira Dębskiego i piosenkarki Anny Jurksztowicz, ma 25 lat. Ukończył Akademię Muzyczną w Warszawie, a obecnie mieszka w Los Angeles.

Mimo młodego wieku jest już uznanym kompozytorem. Napisał muzykę do serialu "Tancerze". A obecnie możemy posłuchać jego utworów oglądając serial "Ranczo". Natomiast w "Przepisie na życie", gdzie słychać utwory jego taty, Krzesimira, to właśnie on gra w nich na fortepianie.

Musimy jednak zmartwić wielbicielki przystojnego kompozytora. Od  niedawna jest związany z modelką Klaudią Wróbel.

Posłuchaj remixu piosenki "End of Time" Radzimira Dębskiego:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE