Syn Kurdej-Szatan skończył rok. Skóra zdjęta z mamy! Nawet miny strzelają takie same

2021-09-21 11:42
 Syn Kurdej-Szatan skończył rok. Jego twarz zdradza czyim jest dzieckiem
Autor: Instagram

Basia Kurdej-Szatan pochwaliła się swoim synkiem Heniem, który właśnie skończył roczek. Trzeba przyznać, że maluch jest uroczy i nie ma wątpliwości, do którego z rodziców jest podobny. Tylko spójrzcie na te słodkie zdjęcia! Poniżej dowiecie się również, w jaki sposób Heniu już robi swojej mamie na złość.

W domu Basi Kurdej-Szatan szykuje się wielka impreza. Rodzina zamierza hucznie świętować pierwsze urodziny małego Henia. Jednak zanim to nastąpi, aktorka wrzuciła na Instagrama zdjęcie z jubilatem, który ewidentnie jest zachwycony życiem. Szeroki uśmiech i śmieszne miny to jego znak rozpoznawczy. Od razu widać do kogo jest podobny!

ZOBACZ KONIECZNIE: Przerażona Kurdej-Szatan ze zwisającą skórą na twarzy: "ledwo panią poznaje"

Szykują wielką urodzinową imprezę

Aktorka już ma wszystko zaplanowane. Z pewnością ta urodzinowa impreza wielu zapadnie w pamięci. Basia chce ją zrobić w domu, ale nie zabraknie dekoracji i wielu niespodzianek. W końcu to pierwsze urodziny Henia!

- Zaprosimy rodzinę i najbliższych przyjaciół, by wspólnie świętować ten dzień. Będzie bajkowy tort i dmuchanie świeczki, ale jaki będzie motyw przewodni? Jeszcze nie wiem - mówi "Party" Kurdej-Szatan.

Rodzina jak i Heniu na pewno nie mogą się już doczekać przyjęcia. Po zdjęciach, które aktorka zamieściła na swoim profilu na Instagramie widać, że chłopczyk jest niezwykle wesoły i okazuje się, że potrafi rozbawić domowników.

Heniu to synek mamusi?

Patrząc na zdjęcia Henia i jego znanej mamy nie ma wątpliwości, że to skóra zdjęta z Kurdej-Szatan. Nawet mimikę twarzy ma podobną przy robieniu śmiesznych minek. Zresztą aktorka sama przyznaje, że niezły z niego żartowniś.

- Jest cudowny! Ładnie je, zaczyna gadać i czasem mam wrażenie, że robi sobie z nas żarty. Zwłaszcza ze mnie, bo za nic nie chce powiedzieć „mama” (śmiech). Mówi: tata, baba, kaka. A kiedy proszę: „No, powiedz »mama«”, on patrzy na mnie z szelmowskim uśmiechem i odpowiada: „Tata”. Ma swój charakterek. Gdy czegoś chce, potrafi zrobić awanturkę. Dostrzegam w nim wielki dramatyczny talent (śmiech) – śmieje się Basia.

Maluszkowi życzymy spełnienia wszystkich marzeń! A urocze zdjęcia Henia zobaczycie poniżej!

M jak miłość. Barbara Kurdej-Szatan wyznała tajemnicę rodzinną. Nikt się tego nie spodziewał!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE