Syn Martyniuka obraża legendę TVN

i

Autor: Instagram @daniel.martyniuk.89 Syn Martyniuka obraża legendę TVN

Syn Martyniuka OBRAŻA legendę TVN. Skandaliczne zachowanie Daniela M.

2020-08-11 12:28

Zenek Martyniuk (51 l.) to zdecydowanie najpopularniejszy gwiazdor disco polo w Polsce! Podobno król może być tylko jeden, ale czy na pewno?! Syn Martyniuka od jakiegoś czasu chętnie prezentuje fanom talent do muzyki odziedziczony po ojcu. Najpierw pod pseudonimem Lil Zen nagrał #hot16challenge2, a teraz... artysta obraża legendę TVN. Poznaj kolejne skandaliczne zachowanie Daniela M.

To niewiarygodne! Syn Martyniuka nagrał kolejne wideo, w którym śpiewa i obnaża swoje wokalne zapędy. Jednak tym razem Lil Zen zrobił to w bardzo zabawowym nastroju o poranku! Spontaniczne dźwięki znanych hitów Boba Marleya opublikował na Instagramie. W chaotycznym wideo postanowił zaśpiewać utwór "Get up, stand up" legendy reggae. Chwilę później bez zawahania obraża legendę TVN!

Syn Martyniuka obraża legendę TVN. Skandaliczne zachowanie

Pełen oburzenia zwrócił się do Kamila Bednarka, który zajął drugie miejsce w jednej z pierwszych edycji "Mam talent!". To właśnie dzięki programowi zdobył największą popularność. Syn Martyniuka pokazał muzykowi środkowy palec i pozdrowił go w dość nietypowy sposób wymachując nim przed kamerą: - Pozdrawiam Bednarka, fu*k you. Skandaliczne zachowanie Daniela możecie zobaczyć na naszym wideo. Oprócz ostrych słów w kierunku Kamila Bednarka, Lil Zen postanowił dokładniej wyjaśnić, o co mu chodzi...

Syn Martyniuka obraża legendę TVN. Wyjaśnienia

Na nagranym wideo lekko zmęczony syn Martyniuka narzeka: - Nagrałem to specjalnie, za to, że jak włączam za każdym razem TVN i widzę Bednarka reklamę, który nie wie czy jest w ogóle rastamanem czy... On już chyba w ogóle sam nie wie ten chłop w ogóle kim on jest. Dla mnie on jest nikim, dla mnie tacy ludzie, przez takich ludzi jak on, to Bob Marley przewraca się w grobie, serio mówię! Zobaczcie skandaliczne zachowanie Daniela M. na naszym wideo. Jak myślicie, co w niego wstąpiło?

Syn Martyniuka i kłopoty z prawem. Lista wszystkich wybryków Daniela M.

Syn Martyniuka obraża legendę TVN