Syn Pauliny Smaszcz i Macieja Kurzajewskiego pozbył się nazwiska po ojcu!

i

Autor: Akpa Syn Pauliny Smaszcz i Macieja Kurzajewskiego pozbył się nazwiska po ojcu!

Konflikt się zaognia!

Syn Pauliny Smaszcz i Macieja Kurzajewskiego pozbył się nazwiska po ojcu! Jak się teraz nazywa?

2022-11-30 15:45

Choć od dawna nie są już razem, byli małżonkowie wciąż dostarczają opinii publicznej sporo emocji. Okazuje się, że syn Pauliny Smaszcz (49 l.) i Macieja Kurzajewskiego (49 l.) zmienił nazwisko. Postanowiliśmy bliżej przyjrzeć się tej sprawie!

Informacje potwierdziliśmy w wiarygodnym źródle. Jak dowiedział się „Super Express” syn Pauliny Smaszcz i Macieja Kurzajewskiego przyjął nazwisko swojej żony, pięknej Włoszki, którą poślubił w 2021 r. Sprawę potwierdziła bliska rodzinie osoba.

- Franciszek, starszy syn Pauliny Smaszcz i Macieja Kurzajewskiego niedawno zmienił nazwisko. Nie chce już nazywać się Kurzajewski, mimo że mieszka zagranicą. Oficjalnie przyjął nazwisko swojej żony Laury - zdradza „Super Expressowi” bliski przyjaciel rodziny.

Czytaj także: Paulina Smaszcz ostro o poczynaniach Kurzajewskiego! Oświadczenie byłej żony prezentera!

Czyżby medialne przepychanki pomiędzy znanymi rodzicami boleśnie ugodziły także w ich synów, którzy zdecydowali, że nie chcą być osobami publicznymi, choć niegdyś wielokrotnie byli bohaterami wywiadów i sesji zdjęciowych do kolorowych czasopism?

Oboje rodzice zapewniają, że zarówno starszy, jak i młodszy syn ich wspierają. Komu wierzyć?

Gwiazdozbiór Jaruzelskiej - Paulina Smaszcz
Sonda
Obserwujesz Paulinę Smaszcz w mediach społecznościowych?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają