Synek Katarzyny Sokołowskiej skończył pół roku! Gwiazda opublikowała urocze zdjęcie

i

Autor: AKPA/Baranowski Michał, instagram/@kasiasokolowska_official Synek Katarzyny Sokołowskiej skończył pół roku! Gwiazda opublikowała urocze zdjęcie

Słodki chłopiec!

Synek Katarzyny Sokołowskiej skończył pół roku! Gwiazda opublikowała urocze zdjęcie

2023-01-16 13:20

Minęło już pół roku od porodu Katarzyny Sokołowskiej (50 l.). Synek jurorki "Top Model", Ivo Lew, rośnie jak na drożdżach, a dumna mama chętnie pokazuje malca na Instagramie. Teraz opublikowała urocze zdjęcia z chłopcem. Zobaczcie, jak wyrósł synek Kasi Sokołowskiej!

Wiosną 2022 roku do mediów trafiła wiadomość o ciąży Katarzyny Sokołowskiej, która wprawiła w osłupienie inne gwiazdy oraz jej fanów. Jurorka "Top Model" wyznała, że starali się z mężem o dziecko przez kilka lat. Ostatecznie Sokołowska zdecydowała się na in vitro. 

W lipcu 2022 roku Katarzyna Sokołowska i jej mąż, Artur Kozieja, zostali rodzicami. Ich syn otrzymał imiona Ivo Lew. Chłopiec z miejsca stał się oczkiem w głowie rodziców, a jego urocze zdjęcia można zobaczyć m.in. na instagramowym profilu Sokołowskiej. Teraz Ivo Lew skończył już pół roku! Z tej okazji dumna mama pokazała nowe ujęcia malucha. Zobaczcie, jak urósł!

Syn Katarzyny Sokołowskiej skończył pół roku. Zobaczcie, jak wyrósł Ivo Lew

Syn Kasi Sokołowskiej, Ivo Lew, rośnie jak na drożdżach. Maluch ma już 6 miesięcy. Dumna mama pokazała jego najnowsze zdjęcia w sieci. 

"Celebrujemy? 6 miesięcy✨ Ivo Lew?" - napisała Sokołowska na Instagramie. 

Pod fotografiami malucha pojawiło się sporo komentarzy od innych gwiazd, m.in. Kingi Rusin czy Mai Sablewskiej, a także internautów. "Słodziak", "Jest przepiękny", "Mały jest taki słodki i śliczny", "Ale piękne oczka", "Śliczny ten wasz synek, jest taki do pani podobny i ma piękne oczy" - komplementowali fani Kasi Sokołowskiej. 

Zobacz również: Katarzyna Sokołowska zdradziła, czy planuje wrócić do pracy. Podjęła słuszną decyzję?

Trzeba przyznać, że mały Ivo Lew wygląda uroczo! Spójrzcie tylko na jego najnowsze zdjęcia. Podobny do mamy?

Sonda
Podobają ci się imiona, jakie Katarzyna Sokołowska dała synowi?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają