Synowie Królikowskiego są już dorośli i robią karierę! Podobni do ojca?

2022-01-28 19:43
Synowie Królikowskiego są już dorośli i robią karierę!
Autor: AKPA

Rafał Królikowski (56 l.) to aktor, który niechętnie dzieli się swoim życiem prywatnym. Wiadomo jednak, że ma dwóch synów - jeden podąża jego śladami i pragnie zaistnieć na ekranie, a drugi spełnia się artystycznie w nieco innej dziedzinie. Zobaczcie, jak wyglądają!

Rafał Królikowski to jeden z najbardziej rozpoznawalnych aktorów. Popularność przyniosły mu seriale takie jak "Na dobre i na złe", "M jak miłość", "Egzamin z życia", "Tango z aniołem" czy "Niania". Prywatnie Królikowski jest mężem Doroty Mirskiej, z którą ma dwóch synów: Piotra (24 l.) oraz Michała (20 l.). Czym zajmują się ci młodzi mężczyźni?

Piotr ukończył Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie. Swoją karierę zawodową zaczynał od modellingu. Udało mu się nawet podpisać umowę w jednej z dużych agencji. Chłopak postanowił jednak spełniać się w innej dziedzinie. Obecnie zajmuje się projektowaniem i fotografią, a jego profil na Instagramie pełny jest artystycznych zdjęć. Zdecydowanie nie brak mu talentu i doskonałego oka do fotografii!

Michał postanowił iść w ślady ojca i obecnie studiuje na Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie. Chłopak pojawił się nawet w kilku serialach m.in. "Czasie honoru", "Na dobre i na złe" i "Na Wspólnej". Jak powiedział w wywiadzie dla magazynu "Viva":

"Może to zabrzmieć banalnie, ale kiedy stałem na scenie i czułem niesamowitą energię, która wytwarza się pomiędzy aktorami a widownią, zrozumiałem, że właśnie tutaj jest moje miejsce".

Dodał również, że nie wyobraża sobie, że miałby robić w życiu coś innego.

Widzicie podobieństwo między Rafałem Królikowskim, a jego synami? Dajcie znać w komentarzach!

Sonda
Czy Michał i Piotr są podobni do Rafała Królikowskiego?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE