Tylko u nas!

Szczegóły świąt u Marcina Hakiela. Rozpieści dzieci swojej ukochanej. MAMY ZDJĘCIA

2022-12-20 4:30

Tegoroczne święta będą dla niego przełomowe. Marcin Hakiel (39 l.) spędzi je już jako rozwodnik, za to znów zakochany! Zaplanował już święta dla dwóch rodzin – dla swoich dzieci oraz nowej ukochanej i jej córki.

W tym roku w życiu popularnego tancerza zaszło wiele zmian. W marcu Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek (40 l.) ogłosili światu, że po 17 latach wspólnego życia ich drogi rozeszły się. Teraz, zaledwie kilka miesięcy później, oboje układają sobie życia na nowo.

Marcin znalazł szczęście w ramionach pięknej Dominiki, którą nadal stara się ukrywać przed światem mediów. Nie ukrywa jednak, że jest zakochany. Po życiowej rewolucji tegoroczne święta będą więc radosne. W jego domu przy choince spotkają się dwie rodziny. Jak udało nam się dowiedzieć, ukochana tancerza i jej dzieci dotrą na święta do Warszawy. Wigilię Marcin i jego pociechy spędzą u rodziców tancerza, a już resztę świąt razem z ukochaną i wszystkimi dziećmi w zaciszu mieszkania Hakiela.

I choć Marcin ma ostatnio dużo pracy, bo w swoich akademiach tańca organizuje kursy dla par, które chcą zadać szyku na imprezach sylwestrowych, przygotowania do świąt również ruszyły już pełną parą. W weekend Hakiel razem z córką pojawił się przed centrum handlowym niedaleko ich mieszkania, by kupić choinkę. Wybrali niezbyt wysokie, ale jakże efektowne drzewko. Chwilę później już je ubierali i piekli świąteczne ciasteczka. Marcin przystroił też salon ozdobnymi skarpetami na prezenty. Widnieją na nich imiona domowników – jego dzieci: Helenki (9 l.) i Adama (13 l.) – oraz… córek partnerki Hakiela.

Tymczasem Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski (49 l.) zaplanowali na ten czas podróż w tropiki. Aktorka ma zabrać dzieci za granicę, gdy nadejdą święta wielkanocne. To już ich coroczna, wiosenna tradycja.

Zobaczcie w naszej galerii, jak Marcin Hakiel przygotowuje się do świąt.

Wigilijny karp inny niż wszystkie dotąd? 

Posłuchaj, jak przyrządza go Masterchef Grzegorz Zawierucha!

Listen to "Masterchef Grzegorz Zawierucha m.in. o karpiu w ravioli" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają