Szok! Krystyna Janda jest na głodówce. Fani wspierają aktorkę

2021-10-14 9:52
 Szok! Krystyna Janda jest na głodówce. Fani wspierają aktorkę
Autor: akpa Szok! Krystyna Janda jest na głodówce. Fani wspierają aktorkę

Krystyna Janda od pewnego czasu wzbudza spore emocje w sieci. Jej posty spotykają się z różnymi reakcjami. Tym razem aktorka zaskoczyła wyznaniem, że jest na głodówce! Co ciekawe, ogłosiła to na profilu znanej gwiazdy.

Krystyna Janda często manifestuje w mediach społecznościowych swoje poglądy, czy porusza temat szczepień. Ostatnio rozpętała się burza po jej słowach, że nie będzie pracowała w swoim teatrze z osobami, które nie są zaszczepione. Teraz aktorka postanowiła przypomnieć o sobie, wpisując komentarz pod postem Bogusława Lindy.

ZOBACZ: Krystyna Janda pokazała paragon za leki. Kosmiczna cena powala!

Bogusław Linda rzadko udziela się w sieci. Jednak wizyta w ulubionej restauracji skłoniła go do wrzucenia kilku zdjęć na swój profil na Facebooku. Aktor pokazał czym się zajada w lokalach, które najczęściej odwiedza. Trzeba przyznać, że potrawy wyglądają niezwykle apetycznie.

"Nie ma to, jak próbować różnych rzeczy i odkrywać nowe miejsca, i wracać do ulubionych 😎 Kto lubi sobie pojeść w środku tygodnia? 😅 Które najlepsze?", napisał Linda.

Niestety nie wszyscy mogą skosztować takich pyszności, o czym dała znać jego koleżanka po fachu.

Krystyna Janda przeglądając zdjęcia Bogusia postanowiła ogłosić, że obecnie nie może sobie pozwolić na wymyślne dania.

"A ja na głodówce kontrolowanejPozdrowienia", napisała aktorka w jednym z komentarzy.

Od razu rodzi się pytanie w jakim celu aktorka zdecydowała się na taki krok. Najwidoczniej uznała, że jej organizm potrzebuje oczyszczenia i pozbycia się toksyn. Po to zazwyczaj stosuje się głodówki kontrolowane pod nadzorem specjalistów. Ograniczenie spożywania pokarmów sprzyja ustabilizowaniu poziomu cukru we krwi, usprawnia trawienie, regeneruje, czy wzmacnia odporność.

Jednak fani i tak są w szoku. Chociaż większość z nich okazało wsparcie Jandzie i obiecują trzymać kciuki, żeby wytrwała w tym procesie.

"głodówka to świetny pomysł"

"to nie jest głodówka w pospolitym rozumieniu, tylko bardzo przemyślany odpoczynek dla naszych jelit, (skonsultowany i zaakceptowany przez lekarza) , dzięki temu odzyskałam zdrowie i dobre samopoczucie, a mam 54 lata i Hashimoto"

 Szok! Krystyna Janda jest na głodówce. Fani wspierają aktorkę
Autor: Facebook Szok! Krystyna Janda jest na głodówce. Fani wspierają aktorkę
Tak mieszka Krystyna Janda. Co za przepych!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE