Szok! Marcin Prokop bez Doroty Wellman w Dzień Dobry TVN. Wystąpił z nową prowadzącą!

i

Autor: AKPA Szok! Marcin Prokop bez Doroty Wellman w "Dzień Dobry TVN". Wystąpił z nową prowadzącą!

Szok! Marcin Prokop bez Doroty Wellman w "Dzień Dobry TVN". Znamy powód!

2021-09-21 11:46

Marcin Prokop i Dorota Wellman to duet niemal nierozłączny! Od lat występują razem w programach TVN, a ich wspólne poranki na antenie "Dzień Dobry TVN" są jednymi najchętniej oglądanymi przez widzów słynnej śniadaniówki. We wtorkowy poranek doszło jednak do szokującej zmiany. Marcin Prokop wystąpił bez Doroty Wellman w DDTVN! Pokazał się z inną prowadzącą!

Dorota Wellman i Marcin Prokop od lat występują razem na antenie TVN. Prowadzą wspólnie "Dzień Dobry TVN", a ich energia przyciąga tłumy widzów przed telewizory. Niestety, we wtorkowy poranek dziennikarka nie pojawiła się w programie. Marcin Prokop wystąpił bez swojej telewizyjnej "drugiej połówki". U jego boku stanęła jednak inna prowadząca, Małgorzata Ohme. Zazwyczaj prezenterka występuje wraz z Filipem Chajzerem, dlatego widzowie byli tym bardziej zaskoczeni. O co chodzi i co stało się z Dorotą Wellman? Wielką zmianę od razu skomentował Prokop witając osoby przed telewizorami. Skomentował krótko: - Dorota musi odpocząć. Długo Marcin Prokop nie zdradzał jednak, kiedy na antenę DDTVN wróci jego współprowadząca. Nieznane były także przyczyny takiego zastępstwa. Teraz zabrał głos w tej sprawie na swoim Instagramie! Szczegóły niżej.

Dorota Wellman kontra Edyta Herbuś. Mocne słowa dziennikarki

Przypomnijmy, że Dorota Wellman zyskała ostatnio wielki rozgłos za sprawą swojego felietonu dla "Wysokich Obcasów". Skomentowała w nim zachowanie celebrytek, które jej zdaniem, zbyt wiele pokazują w mediach społecznościowych: - Buduję nowy dom – pokażę. Przemalowałam pokój – pokażę. Mam złoty kibel – pokażę. Nie wiem, czy to chwalenie się przed światem, czy zachęta dla złodzieja. Teraz zadziwia mnie dzielenie się intymnymi zdarzeniami - pisała dziennikarka.

Poniżej prezentujemy galerię zdjęć: Tak zmieniała się Dorota Wellman. Zobaczcie, jaką przeszła metamorfozę!

Odniosła się także do Edyty Herbuś, która opublikowała w sieci zdjęcie, na którym płacze z powodu choroby babci, która trafiła do szpitala. Dziennikarka DDTVN nie szczędziła słów krytyki: - Pewna tancerka napisała, że jej babcię zabrała karetka, i mimo tych dramatycznych wydarzeń zdążyła sobie zrobić zdjęcie, jak płacze z rozmazanym makijażem. Zdjęcie w dobrym świetle, żeby było ładnie widać. Wywołało to lawinę nieprzychylnych komentarzy pod adresem Doroty Wellman. W sieci rozpętała się burza. Czy to właśnie jeden z powodów jej nieobecności w DDTVN, a może ma problemy ze zdrowiem? "Super Express" skontaktował się ze stacją w tej sprawie, nie dostaliśmy jednak odpowiedzi. To Marcin Prokop zabrał głos na Instagramie!

 ZOBACZ: Grażyna Szapołowska dostała płomienne listy od lesbijek! Piorunujące powody

Marcin Prokop ujawnia, dlaczego Doroty Wellman nie było w DDTVN. Zaskakujące powody?

Jak napisał dziennikarz: - W trosce o narodowy spokój, spieszę poinformować, że jutro widzimy się na ekranie "ddtvn" w składzie il classico. Niestety, żadna z sensacyjnych teorii na temat dzisiejszego zniknięcia cioteczki Wellman nie jest prawdziwa. Nie zepsuł się jej budzik, nie została porwana przez kosmitów, ani zwolniona przez Edytę Herbuś. Życie jest dużo bardziej zwyczajne - coś jej w ostatniej chwili wypadło. I nie był to ząb. Do jutra! - tłumaczy Prokop.

SPRAWDŹ: Mam Talent! Prokop ma już nowego współprowadzącego. Hołownia skomentował wybór

Dorota Wellman i Marcin Prokop. Najsympatyczniejszy duet w telewizji?
Sonda
Uważacie, że Prokop i Ohme na stałe powinni prowadzić razem DDTVN?