Szokujące słowa babci Joanny Opozdy: "Szkoda, że ich nie trafił"

2022-01-11 18:43
Szokujące słowa babci Joanny Opozdy: Szkoda, że ich nie trafił
Autor: Instagram @joannaopozda

W zeszły weekend, przed rodzinnym domem Joanny Opozdy (34 l.) omal nie doszło do tragedii. Ojciec aktorki, Dariusz O. groził swojej córce, żonie oraz zięciowi, po czym strzelił z broni palnej w ich kierunku. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Matka agresora uważa jednak inaczej. Seniorka żałuje, że nie udało mu się w nikogo trafić.

W zeszłą sobotę, 8 stycznia, w rodzinnym domu Joanny Opozdy (33 l.) doszło do strzelaniny z udziałem członków rodziny aktorki. Jej matka i siostra Aleksandra, usiłowały dostać się do mieszkania, w którym obecnie przebywa Dariusz O. Powodem wizyty była próba odzyskania prywatnego mienia. Towarzyszył im mąż aktorki, Antek Królikowski. Z jego zeznań wynika, że teść groził bronią czarnoprochową zarówno jemu, jak również żonie i córce. Naleganie na opanowanie agresji nie pomogło. W kluczowym momencie ojciec Joanny Opozdy wyciągnął broń i wymierzył strzał w stronę drzwi wejściowych. Tuż za nimi stali ludzie! Roztrzęsiony Antek Królikowski (33 l.) opowiedział o przebiegu zdarzenia na Instagramie.

Zobacz: Strzelanina w domu ojca Joanny Opozdy. "Prawie doszło do MORDERSTWA". Tylko u nas

Szokujące słowa babci Joanny Opozdy

Niedawno w sieci pojawiło się kolejne niepokojące wideo, tym razem z matką Dariusza O. Maria Opozda jest sekretarzem PiS w gminie Busko-Zdrój. Na nagraniu widać, jak kobieta awanturuje się z wnuczką i żoną syna.

"Nic nie miała. Przyszła. U mnie mieszkała. Mieszkała u mnie" - bluźniła prawdopodobnie na matkę Joanny Opozdy, panią Małgorzatę.

Po chwili rzuciła się na osobę nagrywającą całe zajście i strąciła jej telefon. Na kolejnym filmie widać, jak sekretarz PiS-u stosuje przemoc wobec Antka Królikowskiego. Jednak najbardziej niepokojące zdanie pada z jej ust dopiero pod koniec materiału dowodowego. Rodzina Opozdów rozmawiała o strzelaninie, do której doszło w sobotę. Niespodziewanie matka sprawcy Dariusza O. stanęła w obronie syna.

"Bardzo dobrze. Szkoda, że nie trafił" - słyszymy na nagraniu.

Zobacz niżej galerię z Joanną Opozdą i Antkiem Królikowskim.

Teść strzelał do Antka Królikowskiego! Szokujące nagranie
Sonda
Czy za strzelanie do własnej rodziny Dariusz Opozda powinien trafić za kratki?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE