Jarosław Bieniuk, Szymon Bieniuk

i

Autor: AKPA / Baranowski Michał

Najsłodsze, co dziś zobaczycie

Szymon Bieniuk jest zakochany! Pokazał, jak całuje się z dziewczyną

2023-01-21 21:19

Szymon Bieniuk powoli wyrasta na gwiazdę na miarę swojej siostry. Nastolatek, który w przyszłym roku skończy 18 lat, już zdarza mu się udzielać wywiadów, a na Instagramie chwali się prywatnymi sprawami. Jedną z nich jest związek, który ujawnił, publikując urocze zdjęcie z dziewczyną. Ładnie wyglądają?

Choć wydaje się, że Szymon Bieniuk nie marzy o medialnej karierze, przez pryzmat znanych rodziców już jako dziecko stał się osobą publiczną. Wiele osób twierdzi, że to właśnie on jest najbardziej podobny do Anny Przybylskiej (+35 l.), po śmierci której żałobę przechodził na oczach całej Polski. Kiedy stracił mamę, miał zaledwie osiem lat. W wywiadach mówi, że niewiele pamięta z tamtego okresu. Dziś to jednak 17-letni młody mężczyzna, który ma na koncie pierwsze miłosne uniesienia. Właśnie opublikował na Instagramie zdjęcie z dziewczyną.

Szymon Bieniuk jest zakochany! Pokazał, jak całuje się z dziewczyną

Szymon Bieniuk już jako młody nastolatek mógł czytać o sobie, że jest bardzo ładnym dzieckiem i w przyszłości będzie łamał kobiece serca. Na razie okazuje się, że żadnego nie łamie, a zdobywa każdego dnia, ponieważ związał się z pewną dziewczyną o imieniu Mia. Choć nie jest natrętny i nie chwali się związkiem jak niektóre gwiazdy młodego pokolenia, od czasu do czasu lubi podzielić się swoim szczęściem ze światem. Tak stało się w piątek, kiedy spędzał wieczór z partnerką.

Zakochani wykonali sobie selfie "z góry", jak dotykają się ustami. Widać, że miłość ich uskrzydla i bardzo im na sobie zależy. Ponadto warto zauważyć, że Mia to piękna dziewczyna, o idealnie zarysowanych kościach żuchwy i długich włosach.

Myślicie, że Szymon Bieniuk zdecyduje się wprowadzić ukochaną w świat show-biznesu? Kto wie, może niebawem zadebiutuje z nią na jakieś ściance.

Szymon Bieniuk

i

Autor: Instagram @bieniuk_szymon
"Gwiazdy w Skolimowie" odc.1. Tak żyją artyści w domu opieki w Skolimowie
Sonda
Czy Szymon Bieniuk jest podobny do Anny Przybylskiej?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany