Laura Bączkiewicz

i

Autor: AKPA Gałązka / screen YT

"Wpada w ucho"

Ta piosenka będzie reprezentować Polskę na Eurowizji Junior! [WIDEO]

2022-11-07 17:06

Laura Bączkiewicz (11 l.) wydała teledysk do piosenki "To The Moon", z którą będzie reprezentować Polskę podczas tegorocznej Eurowizji Junior. Czy młodziutka gwiazda powtórzy sukces Viki Gabor (15 l.) i Roxie Węgiel (17 l.)? Internauci już wyrazili swoją opinię.

Tegoroczny Konkurs Piosenki Eurowizji Junior odbędzie się 11 grudnia w Erywaniu. Polskę reprezentować będzie Laura Bączkiewicz, znana szerszej publiczności z piątej edycji "The Voice Kids". Młodziutka piosenkarka wygrała kilka tygodni temu specjalną edycję "Szansy na sukces", w której rywalizowała właśnie o udział w europejskim konkursie. 7 listopada do sieci trafił teledysk promujący singiel, jaki 11-latka wykona w stolicy Armenii.

Ta piosenka będzie reprezentować Polskę na Eurowizji Junior! [WIDEO]

Pochodząca z Konina Laura Bączkiewicz poszła w ślady swoich poprzedniczek i podobnie jak one wykona piosenkę po polsku i po angielsku. Singiel "To The Moon" jest szybką piosenką, która łatwo wpada w ucho, co potwierdzają komentujący wideo internauci.

- Cudowna piosenka. Polska to potencjalny zwycięzca! Powodzenia z Azerbejdżanu.

- 12 punktów z Hiszpanii!

- Cudowny głos oraz bardzo dobra piosenka!

Tekst do piosenki napisała Monika Wydrzyńska, a za muzykę odpowiadał Jakub Krupski.

Myślicie, że Laurze uda się wygrać Eurowizję? Z pewnością reprezentanci 15 innych krajów czują oddech konkurencji na plecach, ponieważ w ostatnich latach Polska bardzo zaznaczyła swój udział w konkursie. Przypomnijmy, w 2018 i 2019 roku wygraliśmy za sprawą świetnych wystąpień i utworów Roxi Węgiel oraz Viki Gabor, a w 2021 roku Sara James zajęła drugie miejsce, przegrywając kilkoma punktami z Maléną z Armenii.

Sonda
Czy Eurowizja powinna być zawsze apolityczna?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany