Agnieszka Mrozińska

i

Autor: AKPA

Czy jest aż tak źle?

Ta rzecz przez lata była zmorą pięknej Agnieszki Mrozińskiej! Teraz się przełamała!

2023-06-29 5:30

Agnieszka Mrozińska (34 l.) znana jest widzom przede wszystkim z seriali „Barwy szczęścia” i „Na dobre i na złe”. Piękna aktorka przez wiele lat występowała również w musicalach w Teatrze Roma. Gwiazda właśnie wypuściła hiszpańską wersję swojego wakacyjnego hitu, pt. „Buenas Noches”.

To lato dla Agnieszki Mrozińskiej jest naprawdę gorące. Najpierw wydała singiel i teledysk do polskiej wersji utworu „Buenas Noches”, a teraz w sieci jest już jego hiszpańska wersja. I pomyśleć, że artystka długo nie mogła się przełamać, żeby zacząć wypuszczać własne numery. Okazuje się, że aktorka i wokalistka nie przepada za barwą swojego głosu, który jest niezwykle silny.

Mąż ją do tego namówił!

Do nagrania piosenki namówił ją ukochany mąż Alex. - Alex przekonał  mnie do nagrania piosenki. Wiele razy bezskutecznie namawiali mnie znajomi, ale zawsze miałam opory, bo choć śpiewałam w spektaklach, nigdy nie lubiłam barwy swojego głosu. Tak naprawdę śpiewam już 28 lat i dopiero teraz pokazałam solowy utwór w dwóch wersjach językowych - opowiada „Super Expressowi” Agnieszka, której popisy wokalne można również podziwiać w sztuce „Baby shower”.

Więcej w naszym materiale wideo!

Agnieszka Mrozińska o miłości, seksie i przyjaźni w show-biznesie
Sonda
Oglądasz "Barwy szczęścia"?