Tadla ważyła 18 kilogramów więcej. Wiadomo, dzięki czemu schudła

2023-02-16 21:00

Beata Tadla (48 l.) to jedna z najpopularniejszych dziennikarek w kraju, która mimo wielu przeciwności losu pozostaje aktywna zawodowo. Na przestrzeni lat jej wizerunek bardzo ewoluował - kiedyś ważyła 18 kilogramów więcej! Wiadomo, dzięki czemu pozbyła się nadmiaru tkanki tłuszczowej.

 Beata Tadla padła ofiarą oszustwa! W sposób ohydny został wykorzystany mój wizerunek

i

Autor: Instagram Beata Tadla padła ofiarą oszustwa! "W sposób ohydny został wykorzystany mój wizerunek"

Beata Tadla była niegdyś jedną z najpopularniejszych prezenterek w kraju. Jako prowadząca głównego wydania "Wiadomości" w TVP bardzo często pojawiała się na szklanym ekranie, zyskując przez lata sympatię kolejnych rzeszy widzów. Aktualnie spełnia się jako dziennikarka, ale poza telewizją, od czasu do czasu pojawiając się na branżowych imprezach. Ostatnio poprowadziła wieczór autorski Joanny Racewicz, która wydała książkę. Choć nie można nazwać ją ikoną stylu, jej stylizacja zazwyczaj są bardzo poprawne i dopasowane do jej sylwetki. Nie zawsze jednak tak było.

Beata Tadla ważyła 18 kilogramów więcej. Wiadomo, dzięki czemu schudła

Beatę Tadlę obserwuje w sieci wiele osób. Fani byli więc w szoku, kiedy kilka lat temu gwiazda pokazała, jak wyglądała w przeszłości. W pewnym momencie swojego życia stwierdziła jednak, że bierze się za siebie i zawalczy o idealną sylwetkę. Czy aktualnie taką posiada? Tego nie wiemy, wiadomo natomiast, jak udało jej się zrzucić nadmierne kilogramy.

- Po prostu zaczęłam świadomie się odżywiać. Nie karmić organizm, a odżywiać go. Być tym, co jem. Zrezygnowałam z mięsa, białego pieczywa, nie jem fast-foodów, smażonych potraw. Od kilkunastu lat nie piję też piwa, które kiedyś lubiłam - mówiła jakiś czas temu w rozmowie z "Super Expressem".

Choć wprowadzanie takich zasad w życie wydaje się łatwe, rzeczywistość bywa okrutna - nagła chęć sięgnięcia po batonika, cukierka czy fast-foofy bywa silniejsza.

Sonda
Kto ma więcej klasy: Beata Tadla czy Kuba Wojewódzki?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki