Księżna Kate ma bliznę na skroni

i

Autor: TikTok Księżna Kate ma bliznę na skroni

Rodzina królewska

Tajemniczy ślad na twarzy księżnej Kate! Fani rodziny królewskiej zaniepokojeni

2023-03-07 13:39

Fani brytyjskiej rodziny królewskiej podnieśli alarm! Na najnowszych zdjęciach księżnej Kate wypatrzyli coś, co bardzo ich zaniepokoiło. Otóż małżonka księcia Williama tym razem nie zdołała ukryć pod bujnymi kasztanowymi lokami pewnego zagadkowego śladu na twarzy, a konkretnie w okolicach skroni! Fani uderzyli w wielki dzwon. Jest stanowisko pałacu!

Księżna Kate ma tajemniczą bliznę na skroni! Fani rodziny królewskiej naciskali na pałac, by wyjawił prawdę. Znamy rozwiązanie zagadki

Księżna Kate jest powszechnie uwielbiana zarówno przez brytyjskich poddanych, jak i przez prasę. Chociaż małżonka księcia Williama należy do brytyjskiej rodziny królewskiej, ze świecą szukać jakichkolwiek sensacyjnych plotek czy negatywnych komentarzy na jej temat. Teraz jednak fani księżnej Kate mieli nie lada zagwostkę i powody do niepokoju! Niektórzy podnieśli w mediach społecznościowych alarm! Na najnowszych zdjęciach księżnej Kate wypatrzyli coś, co bardzo ich zaniepokoiło. Otóż małżonka księcia Williama tym razem nie zdołała ukryć pod bujnymi kasztanowymi lokami pewnego zagadkowego śladu na twarzy, a konkretnie w okolicach skroni. Widać tam dziwną bliznę... Czy coś się stało?

Oficjalne stanowisko brytyjskiej rodziny królewskiej. Chodzi o bliznę księżnej Kate

Fani księżnej Kate byli tak zaniepokojeni, że na TikToku wybuchła prawdziwa burza. Media zaczęły rozpisywać się o tajemniczej bliźnie księżnej Kate. Doszło do tego, że Pałac Buckingham postanowił zareagować i rozwiać wszelkie wątpliwości co do stanu zdrowia małżonki księcia Williama. Jak głosi oficjalne oświadczenie brytyjskiej rodziny królewskiej, które cytuje "Daily Mail", blizna jest śladem po operacji, jaką Kate przeszła w dzieciństwie. Nie sprecyzowano jednak, jaka dokładnie była to operacja. Najważniejsze jednak, że nie są to żadne nowe obrażenia ani nic, co świadczyłoby o jakichkolwiek kłopotach Kate!

Sonda
Którą z żon wnuków królowej lubisz bardziej?

QUIZ. Księżna Kate czy księżna Meghan? 10 pytań tylko dla ekspertów!

Pytanie 1 z 10
Książę zakochał się w niej, gdy zobaczył ją na wybiegu w prześwitującej sukience. Kate czy Meghan?
Królowa Elżbieta II nie żyje. Król Karol III to potomek polskiego generała
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany